Sárrétudvari-ZTE 0-1 (0-0) végeredmény
Gól: Novák
Kiállítva: Ekker 80.p
ZTE: Szemerédi – Ekker, Németh Erik, Sebestyén, Szép – Szabó P., Szökrönyös – Barczi(Hudák 60p), Kulcsár(Horváth K. 60p), Balázs – Popin (Novák 45p)

Dobos Barna: Az előttünk álló 5 mérkőzéses sorozat első meccsét játszottuk ma, amit sikerrel vettünk. Stratégiai döntést hoztunk azzal, hogy a fő fókuszt a jövő heti két mérkőzésre helyeztük és ide csak pár “felnőtt” játékossal jöttünk és őket is előre tervezetten cseréltük be illetve le. A két centerrel eleve megbeszéltük, hogy egy-egy félidőt kapnak, valamint Barczi és a sérüléséből visszatérő Hudák is a megbeszéltek szerint osztotta meg a mérkőzést. A meccs utolsó 30 percében 6 ifista korú játékosunk volt a pályán, akiknek ráadásul 10 percet emberhátrányban kellett lejátszani. A legnagyobb hozama ennek a mérkőzésnek, az volt, hogy a saját nevelésű játékosaink nagyszerűen játszottak és megmutathatták, hogy lehet rájuk számítani, ami Molnár Balázs akadémia igazgató és edzőinek munkáját dícséri. A meccs úgy alakult, ahogyan terveztük, végig nagy nyomás alatt tartottuk a hazaiakat, sok helyzetet dolgoztunk ki, de azok sajnos kimaradtak. Lehetett volna simább a meccs, ha ezek közül 1-2 már az első félidőben bemegy, de így sem volt kérdéses a párharc kimenetele. Ezzel együtt a helyzetkihasználáson dolgozni fogunk a héten, mert az NB II-ben nem biztos, hogy lesz ennyi helyzetünk egy-egy meccsen.