Szentes az ellenfél kiadványával ünnepelt – fotó

Győr – A második félidőt nem tartja tökéletesnek.

Szentes Lázár: Jobban kezdtük a mérkőzést, mint a Nyíregyháza, helyzeteink is voltak, domináltunk, nem csak a játékban, a helyzetkialakításban is, kapufánk is volt. Utána 10 percig a Nyíregyháza rendezte a sorait. Jobban játszottak egy kicsit beszorultunk, de a félidő végén sikerült a vezetést megszereznünk. A második félidőben már korántsem volt tökéletes, 0-1 után tudtuk, hogy a Nyíregyháza nagy erőkket fog mozgósítani. Játékban ekkor már nem voltunk olyan pontosak, de szerencsére meg tudtuk nyerni a mérkőzést. A mérkőzés felkészülésekor arra koncentráltam, hogy a csapatjáték erősítése és kialakítása volt a legfontosabb teendő. Ezekből már jeleket láttam a találkozón, ami ma estére elégedettséggel tölt el, de persze van hova még fejlődnünk.