A Balaton-partján ismét bebizonyosodott a futball egyik örök szabálya

Siófok – A vesztes Vác trénere szerint kézben tartották az meccset.

Mint ismert, a Siófok és a Vác csatáját a Balaton-parti együttes nyerte meg (1-0), így három ponttal gazdagodott az NB II 1. fordulójában. A két csapat vezetőedzője a következőket mondta a mérkőzés után.

Goran Kopunovics(Siófok): – Jól játszottunk, többet birtokoltuk a labdát. A meccs addig tart, amíg a bíró vezeti, ha előtte nem is sikerült, a hosszabbítás első percében megszereztük a gólt, és három ponttal indulhatunk a bajnokságban.

Nagy Tibor(Vác): – Kézben tartottuk az irányítást, annak ellenére, hogy nem játszottunk jól. Az utolsó tizenöt percben eldönthettük volna a meccset, de a kilencvenegyedik percben egy eladott labda után gólt kaptunk

NB II, 1. forduló

BFC Siófok–Vác FC 1–0 (0–0)

G.: Gréczi (91.)

Siófok, 350 néző. Vezette: Kovács Gergely (Aradi József, Kulman Tamás)

BFC Siófok: Tajti – Tamaskó, Szalai V., Berde, Farkas N. – Gál M., Futó – Nagy D., Petneházi (Nagy J., 76.), Kovács D. (Nagy R., a szünetben) – Elek B. (Gréczi, 62.). Vezetőedző: Goran Kopunovics

Vác FC: Halasi – Hegedűs Cs., Dlusztus, Tóth G., Földi – Sipeki, Gulyás M. (Görgényi, 86.) – Mátyás (Niedermüller, 56.), Nyilas E. (Rusvay, a szünetben), Kákonyi – Zsolnai R.Vezetőedző: Nagy Tibor