NB2 logó
NB3 logó
NB ITV-közvetítésOTP Bank Liga

Nyolcból hatszor képernyőn a Fradi, íme, a szezonvégi menetrend

NB1.hu - 2017. szeptember 11. hétfõ 14:45
Budapest – Korábban kezdődnek majd a meccsek.

A Magyar Labdarúgó-szövetség hétfőn elkészítette az NB I 12-19. fordulójának eddig még nem ismertetett, pontos időbeosztását. A szövetség közléséből kiderült, hogy a 12. játéknaptól korábban kezdődnek a mérkőzések, s az is tudható, hogy a Ferencváros hat alkalommal kerül képernyőre.

 

12. forduló

Október 14.

Haladás–Budapest Honvéd 15.30

DVTK–Vasas 15.30 (Tv: M4 Sport)

Balmazújváros–Videoton 15.30

Újpest–Paks 15.30

Mezőkövesd–Debrecen 15.30

Puskás Akadémia–Ferencváros 19.30 (Tv: M4 Sport)

 

13. forduló

Október 21.

Paks–Mezőkövesd 15.30

Ferencváros–Újpest 15.30 (Tv: M4 Sport)

Videoton–Puskás Akadémia 15.30

Vasas–Balmazújváros 15.30

Debrecen–Haladás 15.30:

DVTK–Budapest Honvéd 18.00 (Tv: M4 Sport)

 

14. forduló

Október 28.

Balmazújváros–Budapest Honvéd 15.30

Újpest–Videoton 15.30 (Tv: M4 Sport)

Mezőkövesd–Ferencváros 15.30

Debrecen–Paks 15.30

DVTK–Haladás 15.30

Puskás Akadémia–Vasas 17.45 (Tv: M4 Sport)

 

15. forduló

November 4.

Haladás–Paks 15.30

Ferencváros–Debrecen 15.30 (Tv: M4 Sport)

Videoton–Mezőkövesd 15.30

Vasas–Újpest 15.30

DVTK–Balmazújváros 15.30

Budapest Honvéd–Puskás Akadémia 15.30 (Tv: M4 Sport)

 

16. forduló

November 18.

Újpest–Budapest Honvéd 15.30 (Tv: M4 Sport)

Mezőkövesd–Vasas 15.30

Paks–Ferencváros 15.30

Balmazújváros–Haladás 15.30

Puskás Akadémia–DVTK 15.30

Debrecen–Videoton 15.30 (Tv: M4 Sport)

 

17. forduló

November 25.

Videoton–Paks 15.30

Vasas–Debrecen 15.30

Budapest Honvéd–Mezőkövesd 15.30

DVTK–Újpest 15.30 (Tv: M4 Sport)

Balmazújváros–Puskás Akadémia 15.30

Haladás–Ferencváros 19.30 (Tv: M4 Sport)

 

18. forduló

December 2.

Debrecen–Budapest Honvéd 15.30 (Tv: M4 Sport)

Paks–Vasas 15.30

Újpest–Balmazújváros 15.30

Mezőkövesd–DVTK 15.30

Puskás Akadémia–Haladás 15.30

Ferencváros–Videoton 19.30 (Tv: M4 Sport)

 

19. forduló

December 9.

Haladás–Videoton 15.30

Budapest Honvéd–Paks 15.30

DVTK–Debrecen 15.30 (Tv: M4 Sport)

Balmazújváros–Mezőkövesd 15.30

Puskás Akadémia–Újpest 15.30

Vasas–Ferencváros 19.30 (Tv: M4 Sport)

 

Harmadosztályú csapat ellen kezd a Fradi - Íme, a teljes kupasorsolás! - NB1.hu

Budapest - A bajnokcsapat Pécsre megy.

Cikk hozzászólások száma: 6

Szólj hozzá Te is!
LEGFRISSEBB HÍREK
2018. 07. 20. 21:38

Góllal vette ki a részét a kiütésből légiósunk

Betalált a válogatott védő.
2018. 07. 20. 20:16

Dárdai Pál lett a 2Rule reklámarca - fotó

A Hertha mestere a középpontban!
2018. 07. 20. 19:01

Újabb fiatal támadót igazolt a DVSC!

Négy évre írt alá.
2018. 07. 20. 18:09

Komolyat reagált az MLSZ a Kisvárda kérdésére

Egyértelműen megmondták a tutit!
2018. 07. 20. 18:20

Furcsa dolog miatt maradt el a Gyirmót mai edzőmeccse

Csütörtök este mondta le az izraeli ellenfél.
2018. 07. 20. 14:41

Hat játékost adott kölcsön a Puskás az NB II-be

A teljes szezonra érkeznek.
2018. 07. 20. 18:30

1400-an lakják a községet, nagyon készülnek az NB III-ra

Átalakulások a keretben!
2018. 07. 20. 15:05

Elbúcsúzott az NB III-as klub kiválósága - fotók

Búcsúmeccset játszottak.
2018. 07. 20. 16:53

Sevillában az Újpestről cikkeznek: bámulatos kapcsolat

Nem aggódnak a spanyolok.
2018. 07. 20. 15:46

Távozhat a MOL Vidi magyar válogatott játékosa

Két magyar kérője is akad.
2018. 07. 20. 14:21

Íme a Honvéd, az Újpest és a Vidi meccseinek időpontjai

Megvannak az európai hadjárat következő állomásai!
2018. 07. 20. 13:13

Túl fiatal volt a spanyol ligához a magyar focista

Nem szeretett volna a második csapatban játszani.
2018. 07. 20. 11:08

Az MTK-tól igazolt tehetséges játékost a Vasas

Alakul a keret!
2018. 07. 20. 09:53

A székek is a helyükön a Vasas-stadionban - fotók

Haladnak az építkezéssel.
2018. 07. 20. 12:10

Két újabb játékossal erősödött az NB III-as klub

Az egyikük régi ismerősként tér vissza.
2018. 07. 20. 10:40

Nem sok hiányzott a Nagykanizsának örök riválisa ellen

Jó meccset játszottak!
2018. 07. 20. 12:21

Széteső csapattól igazolt gólerős csatárt a Paks

NB I-es múltja is van a támadónak.
2018. 07. 20. 11:48

A DVTK is bemutatta új, 2Rule mezeit - videó

A döntésről is beszámoltak.
2018. 07. 20. 11:02

Vignjevics és az Újpest már a Sevillára készül

Boldogan értékelt a mester!
2018. 07. 20. 10:31

Doll szerint sok lehetősége volt a Fradinak

De elismerte, hogy jobb volt a Maccabi.
2018. 07. 20. 09:26

Felszállt a 2Rule: a Puskás Akadémia új mezei - videó

Egészen egyedi lett.
2018. 07. 20. 08:37

Sztárcsapathoz igazol a világbajnokság felfedezettje

A világbajnok játékos klubot vált.
2018. 07. 20. 08:00

Pénteki foci: Európa-bajnokság Finnországban

Mi nem vagyunk ott...
2018. 07. 19. 22:48

Kiütés: pazar Újpest, jöhet a Sevilla az EL-ben!

Remekül sikerült a visszavágó!
2018. 07. 19. 22:20

Külföldről vett albán válogatott csatárt a DVSC!

Svájcból érkezett!
2018. 07. 19. 21:31

Brutálisan nagy gólt lőtt az Újpest játékosa - videó!

2-0 ezzel!
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1Videoton FC68
2Ferencvárosi TC66
3Újpest FC49
4Budapest Honvéd47
5DVSC44
6Puskás Akadémia FC43
7Paksi FC42
8Swietelski Haladás38
9Mezőkövesd Zsóry FC37
10DVTK36
11Balmaz Kamilla Gyógyfürdő36
12Vasas FC34
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!