NB2 logó
NB3 logó
NB ITV-közvetítésOTP Bank Liga

Nyolcból hatszor képernyőn a Fradi, íme, a szezonvégi menetrend

NB1.hu - 2017. szeptember 11. hétfõ 14:45
Budapest – Korábban kezdődnek majd a meccsek.

A Magyar Labdarúgó-szövetség hétfőn elkészítette az NB I 12-19. fordulójának eddig még nem ismertetett, pontos időbeosztását. A szövetség közléséből kiderült, hogy a 12. játéknaptól korábban kezdődnek a mérkőzések, s az is tudható, hogy a Ferencváros hat alkalommal kerül képernyőre.

 

12. forduló

Október 14.

Haladás–Budapest Honvéd 15.30

DVTK–Vasas 15.30 (Tv: M4 Sport)

Balmazújváros–Videoton 15.30

Újpest–Paks 15.30

Mezőkövesd–Debrecen 15.30

Puskás Akadémia–Ferencváros 19.30 (Tv: M4 Sport)

 

13. forduló

Október 21.

Paks–Mezőkövesd 15.30

Ferencváros–Újpest 15.30 (Tv: M4 Sport)

Videoton–Puskás Akadémia 15.30

Vasas–Balmazújváros 15.30

Debrecen–Haladás 15.30:

DVTK–Budapest Honvéd 18.00 (Tv: M4 Sport)

 

14. forduló

Október 28.

Balmazújváros–Budapest Honvéd 15.30

Újpest–Videoton 15.30 (Tv: M4 Sport)

Mezőkövesd–Ferencváros 15.30

Debrecen–Paks 15.30

DVTK–Haladás 15.30

Puskás Akadémia–Vasas 17.45 (Tv: M4 Sport)

 

15. forduló

November 4.

Haladás–Paks 15.30

Ferencváros–Debrecen 15.30 (Tv: M4 Sport)

Videoton–Mezőkövesd 15.30

Vasas–Újpest 15.30

DVTK–Balmazújváros 15.30

Budapest Honvéd–Puskás Akadémia 15.30 (Tv: M4 Sport)

 

16. forduló

November 18.

Újpest–Budapest Honvéd 15.30 (Tv: M4 Sport)

Mezőkövesd–Vasas 15.30

Paks–Ferencváros 15.30

Balmazújváros–Haladás 15.30

Puskás Akadémia–DVTK 15.30

Debrecen–Videoton 15.30 (Tv: M4 Sport)

 

17. forduló

November 25.

Videoton–Paks 15.30

Vasas–Debrecen 15.30

Budapest Honvéd–Mezőkövesd 15.30

DVTK–Újpest 15.30 (Tv: M4 Sport)

Balmazújváros–Puskás Akadémia 15.30

Haladás–Ferencváros 19.30 (Tv: M4 Sport)

 

18. forduló

December 2.

Debrecen–Budapest Honvéd 15.30 (Tv: M4 Sport)

Paks–Vasas 15.30

Újpest–Balmazújváros 15.30

Mezőkövesd–DVTK 15.30

Puskás Akadémia–Haladás 15.30

Ferencváros–Videoton 19.30 (Tv: M4 Sport)

 

19. forduló

December 9.

Haladás–Videoton 15.30

Budapest Honvéd–Paks 15.30

DVTK–Debrecen 15.30 (Tv: M4 Sport)

Balmazújváros–Mezőkövesd 15.30

Puskás Akadémia–Újpest 15.30

Vasas–Ferencváros 19.30 (Tv: M4 Sport)

 

Harmadosztályú csapat ellen kezd a Fradi - Íme, a teljes kupasorsolás! - NB1.hu

Budapest - A bajnokcsapat Pécsre megy.

Cikk hozzászólások száma: 6

Szólj hozzá Te is!
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
Ki mit kíván?
KERINGER ZSOLT
Már csak a válogatott
TABELLA
1Videoton FC25
2Ferencvárosi TC23
3DVSC21
4Vasas FC19
5Budapest Honvéd19
6Paksi FC17
7DVTK15
8Puskás Akadémia FC15
9Újpest FC15
10Swietelski Haladás10
11Mezőkövesd Zsóry FC9
12Balmaz Kamilla Gyógyfürdő7
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!