NB2 logó
NB3 logó
NB ITV-közvetítésOTP Bank Liga

Nyolcból hatszor képernyőn a Fradi, íme, a szezonvégi menetrend

NB1.hu - 2017. szeptember 11. hétfõ 14:45
Budapest – Korábban kezdődnek majd a meccsek.

A Magyar Labdarúgó-szövetség hétfőn elkészítette az NB I 12-19. fordulójának eddig még nem ismertetett, pontos időbeosztását. A szövetség közléséből kiderült, hogy a 12. játéknaptól korábban kezdődnek a mérkőzések, s az is tudható, hogy a Ferencváros hat alkalommal kerül képernyőre.

 

12. forduló

Október 14.

Haladás–Budapest Honvéd 15.30

DVTK–Vasas 15.30 (Tv: M4 Sport)

Balmazújváros–Videoton 15.30

Újpest–Paks 15.30

Mezőkövesd–Debrecen 15.30

Puskás Akadémia–Ferencváros 19.30 (Tv: M4 Sport)

 

13. forduló

Október 21.

Paks–Mezőkövesd 15.30

Ferencváros–Újpest 15.30 (Tv: M4 Sport)

Videoton–Puskás Akadémia 15.30

Vasas–Balmazújváros 15.30

Debrecen–Haladás 15.30:

DVTK–Budapest Honvéd 18.00 (Tv: M4 Sport)

 

14. forduló

Október 28.

Balmazújváros–Budapest Honvéd 15.30

Újpest–Videoton 15.30 (Tv: M4 Sport)

Mezőkövesd–Ferencváros 15.30

Debrecen–Paks 15.30

DVTK–Haladás 15.30

Puskás Akadémia–Vasas 17.45 (Tv: M4 Sport)

 

15. forduló

November 4.

Haladás–Paks 15.30

Ferencváros–Debrecen 15.30 (Tv: M4 Sport)

Videoton–Mezőkövesd 15.30

Vasas–Újpest 15.30

DVTK–Balmazújváros 15.30

Budapest Honvéd–Puskás Akadémia 15.30 (Tv: M4 Sport)

 

16. forduló

November 18.

Újpest–Budapest Honvéd 15.30 (Tv: M4 Sport)

Mezőkövesd–Vasas 15.30

Paks–Ferencváros 15.30

Balmazújváros–Haladás 15.30

Puskás Akadémia–DVTK 15.30

Debrecen–Videoton 15.30 (Tv: M4 Sport)

 

17. forduló

November 25.

Videoton–Paks 15.30

Vasas–Debrecen 15.30

Budapest Honvéd–Mezőkövesd 15.30

DVTK–Újpest 15.30 (Tv: M4 Sport)

Balmazújváros–Puskás Akadémia 15.30

Haladás–Ferencváros 19.30 (Tv: M4 Sport)

 

18. forduló

December 2.

Debrecen–Budapest Honvéd 15.30 (Tv: M4 Sport)

Paks–Vasas 15.30

Újpest–Balmazújváros 15.30

Mezőkövesd–DVTK 15.30

Puskás Akadémia–Haladás 15.30

Ferencváros–Videoton 19.30 (Tv: M4 Sport)

 

19. forduló

December 9.

Haladás–Videoton 15.30

Budapest Honvéd–Paks 15.30

DVTK–Debrecen 15.30 (Tv: M4 Sport)

Balmazújváros–Mezőkövesd 15.30

Puskás Akadémia–Újpest 15.30

Vasas–Ferencváros 19.30 (Tv: M4 Sport)

 

Harmadosztályú csapat ellen kezd a Fradi - Íme, a teljes kupasorsolás! - NB1.hu

Budapest - A bajnokcsapat Pécsre megy.

Cikk hozzászólások száma: 6

Szólj hozzá Te is!
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
BLOGOK
GEORGE F. HEMINGWAY
A selejt bosszúja
KERINGER ZSOLT
„Kapitányváltás”
TABELLA
1Videoton FC35
2Ferencvárosi TC35
3DVSC25
4Budapest Honvéd25
5Újpest FC22
6DVTK21
7Vasas FC21
8Paksi FC21
9Puskás Akadémia FC19
10Balmaz Kamilla Gyógyfürdő16
11Swietelski Haladás11
12Mezőkövesd Zsóry FC11
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!