Győzelemmel hangolt a Vasas

Budapest - Friss hírek érkeztek Csiki Norbert állapotáról is.

Felkészülési mérkőzésen 3-0-ra legyőzte a Vasas az NB III-as Monort a Fáy utcában. A találkozóról a vasasfc.hu számolt be:

"Jobban kezdte a találkozót a vendég Monor, az első percekben több helyzetük is volt. Majd átvettük a játék irányítását, és sorra dolgoztuk ki a lehetőségeinket, a 26. percben pedig meg is szereztük a vezetést: Barczi lövését a kapus még hárította, de csak középre tudta ütni, ahol érkezett Remili és magabiztosan a jobb alsóba passzolt (1-0). Majd öt perccel később jött a második találat, ismét Remili volt eredményes: csapatkapitányunk egy jó kiugrást követően eltolta a kiérkező Bozsó mellett labdát, majd a kapu közepébe lőtt (2-0). Ezzel ki is alakult a félidei eredmény.

Nem is kezdhettük volna jobban a második félidőt, mint egy gyors góllal, Ádám talált be: Remili kulcspasszát követően Ádám lőtt nagy erővel a kapuba (3-0). Bár megvoltak a helyzeteink, a második játékrész csendesebben zajlott, egy meg nem adott Pavlov gól esett még a mérkőzés hajrájában, így maradt a 3-0-s végeredmény.

Jó hír még a keretünkkel kapcsolatban, hogy Csiki múlt hét pénteki ultrahangvizsgálatának eredménye kedvező lett, nincs komoly sérülése játékosunknak."