Élő közvetítések az NB I 26. fordulójának a mérkőzéseiről

Magyarország – A paksi bombázók intézik a Fradit. KisKokó horrorsérülést szenvedett.

1999-ben az nb1,hu csinált online közvetítést elsőként Magyarországon, mint ahogyan sok rovatot (forduló válogatottja például) is. A Magyar Kupa nyolcaddöntőjének az odavágóira új típusú élő közvetítéssel jelentkeztünk, továbbra is ezen az úton haladunk.

Cikkünk automatikusan 1 percenként frissül

Vasas-Újpest 2-3

G.:  Gaál (52.), Király (87.) ill. Heris (4.), Balogh (45.), Mohl (60.)

DVTK- Honvéd 2-0

G.: Karan (25.), Vela (64.)

szerda

Mezőkövesd-Zsóry FC–DVSC 2–1

G.: Veszelinovics (7.), Baracskai (79.), ill. Tőzsér (83.)

MTK Budapest–Szombathelyi Swietelsky-Haladás 0–0

Paksi FC–Ferencvárosi TC 3–1

G.: Bartha (29.), Haraszti (43.), Hajdú (79.), ill. Böde (88.)

Gyirmót FC Győr–Videoton FC 0–1

G.: Scsepovics (35.- 11-esből)

Végeredmények: MTK Budapest–Szombathelyi Swietelsky-Haladás 0–0, Paksi FC–Ferencvárosi TC 3–1, Gyirmót FC Győr–Videoton FC 0–1, Mezőkövesd-Zsóry FC–DVSC 2–1

88. p: Szépített a Ferencváros. Egy jobb oldali beadás után Böde Dániel előzte meg a kapujából rossz ütemben érkező Molnár Péter. A Fradi támadója a felsőlécre fejelt, majd a kipattanót bepasszolta az üres kapuba.

83. p.: Nincs ez még lefutva. Szépített a Loki! Tőzsér Dániel szépített szabadrúgásból

Mezőkövesd-Zsóry FC–DVSC 2–0

79. p.: A Mezőkövesd növelte előnyét! Baracskai Roland talált be a Loki kapujába.

Paksi FC–Ferencvárosi TC 3–0

79. p: Eldöntötte a Paks a meccset. Bertus alapvonalról visszatett labdáját Hajdú Ádám rúgta tíz méterről a Fradi kapujába.

75. p.: A második félidőben egyelőre egyik pályán sem született gól.

65. p.: Kovács István mindkét csont eltört az alkarjában. Jelenleg a mentőautóban próbálják enyhíteni a fájdalmát, de hamarosan kórházba szállítják és megműtik.

52. p.: Cserélni fog a Videoton. Egy buktatást követően Kovács István került a földre. A válogatott játékosnak hatalmas fájdalmai vannak, rosszul fogott talajt. Nagyon úgy tűnik, hogy eltört a karja. Innen is jobbulást kívánunk KisKokónak.

Félidei eredmények: MTK Budapest–Szombathelyi Swietelsky-Haladás 0–0, Paksi FC–Ferencvárosi TC 2–0, Gyirmót FC Győr–Videoton FC 0–1, Mezőkövesd-Zsóry FC–DVSC 1–0

Paksi FC–Ferencvárosi TC 2–0

43. p.: Már kettővel vezet a Paks. Ismét Bartha volt a főszereplő- Csinált egy remek cselt a tizenhatoson belül, majd hét méterről Dibuszba lőtt, a kipattanót Haraszti Zsolt 12 méterről, kapásból a kapu jobb oldalába lőtte.

35. p.: Bojovic lökte fel a tizenhatoson belül Negot, a tizenegyest Marko Scsepovics végezte el. A Vidi támadója a kapu jobb alsó sarkába lőtt a balra vetődő Nagy Sándor mellett.

30. p.: Egyelőre kiegyenlített játék folyik az Új Hidegkuti Nándor Stadionban. Egyik csap sem vállal túl sok kockázatot. Helyzetecskék voltak mindkét oldalon.

Paksi FC–Ferencvárosi TC 1–0

29. p.: Megszerezte a vezetést a Paks. Bartha László vezette a labdát, befelé húzott, majd 25 méterről kilőtte a jobb felső sarkot.

Gyirmót FC Győr–Videoton FC 0–0

25. p.: A Videoton egyelőre mezőnyfölényben futballozik az Alcufer Stadionban, de komoly helyzetet még nem tudott kialakítani.

20. p.: Húsz perc elteltével egyelőre csak a Mezőkövesd–DVSC mérkőzésen született gól.

Mezőkövesd-Zsóry FC–DVSC 1–0

7. p.: Megszerezte a vezetést a Mezőkövesd! Szatmári labdavesztése után Molnár ugratta ki ziccerben Sóst, aki önzetlenül a mellette érkező Veszelinovicsnak tálalt, a Kövesd csatára lesgyanús helyzetből az üres kapuba passzolt.

18.00: Elkezdődtek az OTP Bank Liga 26. fordulójának szerdai mérkőzései.

A szerdai mérkőzések kezdőcsapatai:

Mezőkövesd-Zsóry FC–DVSC

Mezőkövesd: Tujvel – Szeles, Hudák, Dinjar, Gohér – Pauljevics, Egerszegi, Tóth B., Sós, Molnár G. – Veszelinovics

DVSC: Danilovics – Ferenczi J., Mészáros, Filip, Szatmári – Jovanovics, Tőzsér, Holman, Sekulic, Feltscher – Suk

MTK Budapest-Szombathelyi Swietelsky-Haladás

MTK: Petkovic – Baki, Okuka, Grgic, Poór – Vass, Nikházi, Borbély, Kanta – Kolomojec, Torghelle.

Haladás: Király – Polgár, Wils, Jagodics, Devecseri – Iszlai, Kovács, Jancsó, Hídvégi – Mészáros, Rácz

Paksi FC-Ferencvárosi TC

Paks: Molnár P. – Kulcsár D., Zachán, Gévay, Szabó J. – Hajdú, Papp K. – Haraszti, Bertus, Bartha – Hahn

FTC: Dibusz – Botka, Dilaver, Hüsing, Sternberg – Gera, Hajnal – Varga R., Kleinheisler, Amadou – Böde

Gyirmót FC Győr-Videoton FC

Gyirmót: Nagy S – Radeljic, Bojovic, Kolocák, Présinger – Bori, Madarász, Simon Á, Paku, Kiss M. – Antonov

Videoton: Kovácsik – Nego, Juhász, Vinícius, Fiola – Kovács, Pátkai, Varga, Géresi – Scsepovics, Maric

Végeredmények: Vasas-Újpest 2-3, DVTK-Honvéd 2-0

87. p.: Berecz 17 méteres lövését kiütötte Banai, de pont Király elé, aki 8 méterről a kapuba lőtt. 2-3!

DVTK-Honvéd 2-0

61. p.: Novothny 17 méteres lövését bravúrral védte Gróf, a kipattanót azonban Vela 15 méterről a bal felső sarokba lőtte. 2-0!

61. perc: DVTK – Budapest Honvéd 2-0 Tamás Márk brusztolt ki egy labdát az ellenfél térfelén, Novothny Soma indult el előre vele, két védő között 17 méterről lőtt, Gróf bravúrral védett, a kipattanóra Diego Vela érkezett és 15 méterről a kapu bal felső sarkába belsőzött.

Vasas-Újpest 1-3

60. p.: Jobb oldali szöglet után két újpesti is belecsúsztatott a labdába, amit végül Mohl fejelt 4 méterről a kapuba. Az összes újpesti tök üresen volt. 1-3!

Mohl öRã¶M 3 GIF – Find & Share on GIPHY

Vasas-Újpest 1-2

52. p.: Saglik sarokkal ugratta ki Kulcsárt, akinek 10 méteres lövését bravúrral védte Banai, a labda azonban a tétova védők között Gaálhoz pattant, aki 7 méterről a kapuba bikázott, 1-2!

Vasas-Újpest 0-2

46. p.: Újabb Banai bravúr, 23 méteres szabadrúgást védett bravúrral a lilák kapusa.

DVTK-Honvéd 1-0

46. p.: Meg kellett ismételni a kezdőrúgást, mert a vendégek kapusa, Gróf Dávid lemaradt róla.

Szünet: Vasas-Újpest 0-2, DVTK-Honvéd 1-0DVTK-Honvéd 1-0

45. p.: A félidő hajrájában magukra találtak a kispestiek, voltak is lehetőségeik, Lanzafame volt a legaktívabb közülük, de nem találtak be a kapuba.

45. p.: Balogh szabadrúgásból, 24 méterről, kissé jobbról lőtt kapura, a labda a bal kapufáról pattant a kapuba. Nagy Gergely hiába vetődött, 0-2!

Balogh öRã¶M 4 GIF – Find & Share on GIPHY

Vasas-Újpest 0-1

35. p.: Saglik 6 méteres lövését védte hatalmas bravúrral Banai, majd a kipattanót is ugyanígy hárította Berecz próbálkozásánál.

25. p.: Fülöp bal oldali szöglete után Karan az ötösről fejelt a védők gyűrűjéből a kapuba, 1-0!

25. perc: DVTK – Budapest Honvéd 1-0 Fülöp bal oldali szögletét Dejan Karan az ötösről a védők gyűrűjében fejelte a kapuba.

20. p.: Sagliktól kapta vissza a labdát Berecz, amit átvétel után, középről, 14 méterről ballal lőtt fölé.

DVTK-Honvéd 0-0

13. p.: Eddig inkább a hazaiak kezdeményeztek, volt hogy Kamber, volt, hogy Gróf mentett az utolsó pillanatban a vendégek közül. A túloldalon Lanzafame 12 percben történt 10 méteres ollózása után szállt fölé a labda.

4. p.:  Az ismét csatárt játszó Heris középen lépett ki (Belgiumban is ezen a poszton szerepelt, ám Magyarországon eddig középső védő volt), majd 13 méterről a jobb alsó sarokba lőtt.