A közvetítés 1 percenként magától frissül! A mérkőzés 17 órakor kezdődik!

Honvéd MFA-FK Sutjeska 1-0
Az első mérkőzésen: 2-2.
G.:  Májer (24.)
Piiros lap: Anto Babic (84.)

A másik meccsen az orosz bajnok Krasznodar kilencet rúgott, így a kispestiek ellenfele lesz. 2 hét múlva lesz az első meccs ott.

94. p.. Vége!

90. p.. 4 perc hosszabbítás lesz!

85. p.: Novák helyett Cipf folytatja.

"Picit laposabb a meccs és a hangulat is. Bár a vendégek kaphattak volna az előbb egy tizenegyest, nem veszélyes a játékuk. A Honvéd már nem kapkod, ám több hazai játékosnak is görcsölt a lába az elmúlt percekben."

74: Cseh helyett Soltész folytatja.

70. p.. Nagyon necces szitu volt: az egyik montenegrói eltűnt a tizenhatoson belül (kicsit meglökték), a bíró már elindult a tizenegyespont felé, de félúton meggondolta magát...

67. p.: Bíró Attila hatástalanított egy szöktetést, a tizenhatos vonalánál szerezte meg a labdát a vendégek támadója elől.

62. p.: Bíró Ákos helyett Szabó folytatja a hazaiaknál. Ez volt a meccs első cseréje.

53. p.: Nyugodtabban kezdődött a második félidő, mint az első, de a kispesti fölényhez most sem férhet kétség.

46. p: Folytatódik a meccs!

45. p.: Szünet!

44. p.: Stoicovici lövése után már sokan gólt kiálltottak, vagy a lányok sikítottak, de a 17 méteres, jobbösszekötő helyéről elereszt szabadrúgása után a bal oldalhálóban kötött ki a labda, nem a kapuban, hiába tűnt úgy elsőre...

38. p.: Meglehetett volna a második, de Bodrogi átvétel után, 13 méterről, kissé jobbról, elhamarkodottan a léc fölé bikázott.

A Nemzeti Sport szerint háromezren vannak a meccsen, elfogadtuk számítást. A hangulat remek, a hazaiak pár percenként érkeznek a montenegróiak kapuja elé.

24. p.: Megérdemelten szerezték meg a vezetést a kispestiek! Májer Milán elé pattant a labda a jobbösszekötő helyén, majd pattanás után, félfordulatból, jobbal lőtt félmagasan a kapu jobb oldalába. 1-0!

"Vannak a meccsen kispesti ultrák, de a stadionban csak a kamerák alatti lelátó részeken lehetnek szurkolók. Az Északi Kanyar tagjai így a fedett korzó jobb oldali szegletéből bíztatják a kedvenceiket. Kétezernél valamivel többen vagyunk a Bozsik József Stadionban, rivális akadémiák, csapatok is jelen vannak, akiket a kispesti marketingesek hívtak meg."

18. p.. Eddig sokkal jobb a Honvéd. Most Szendrei szerezhetett volna gólt, de az ötösnél lemaradt a beadásról.

12. p.: Kovács most szöglet után, átvételt követően, balról, 8 méterről lőtt laposan a bal alsó sarok mellé.

9. p.: Kovács Nikolasz 20 méterről nem sokkal bikázott mellé.

6. p.: Az első helyzet a meccsen: bal oldali beadás után Stoiacovici Dávid lőtt a jobbösszekötő helyéről, 8 méterről centikkel a jobb alsó sarok mellé.

"Régi, nosztalgikus hangulata van a mai online közvetítésnek. Az nb1.hu már 1999-ben csinált ilyet, elsőként Magyarországon (minden területet beleszámítva), és akkor bizony, főleg, ha a magyar csapatok nemzetközi kupameccset játszottak ismeretlen ellenfelek ellen, akkor a számozásuk alapján lehetett azonosítani az ismeretlen játékosokat. Pár éve viszont már mindenki tévéről írja le a meccseket, ami könnyebb. Ismétlik a helyzeteket, minden nevet újra le lehet csekkolni. Most viszont, nem ez a helyzet, mert például Milutin Osmajicot sem ismerjük meg távolról, de még közelről sem, de igyekszünk, amit jelez, összefogunk a Nemzeti Sporttal, hogy minél több mindenkit be tudjunk azonosítani."

1. p.: Elkezdődött a meccs!

"Hatalmas várakozás előzi meg a mérkőzést. Mintegy tíz perccel a kezdés előtt már vagy 1500-an vannak a Bozsik József
Stadionban. Az első meccsen ugye 2-2 lett a végeredmény, a kispestiek már két góllal is vezettek. A jelek szerint, a következő ellenfél, az orosz bajnok, Krasznodar lehet, az első meccs döntetlenje után a szünetben 3-0-ra vezetett a visszavágón kazah ellenfele ellen."