ZidaneSimeoneReal MadridAtlético Madrid

Edzői reakciók az első BL-elődöntő után

NB1.hu - 2017. május 03. szerda 07:30
Madrid - Zidane szerint jók az esélyeik, de még semmit sem nyertek.

A Real Madrid – Atlético Madrid (3-0) Bajnokok Ligája elődöntő után a két szakvezető így értékelte a találkozót:

Zinedine Zidane: – Nagyszerű meccset játszottunk, és fontos hogy a három lőtt gól mellett egyet sem kaptunk. De még van hátra egy visszavágó, és a fociban sosem tudhatod, hogy mit hoz a holnap. Büszke vagyok a játékosaimra, az első harminc perc fantasztikus volt. Az elejétől kezdve jól olvastuk a játékot a vonalak között, Isco sok lehetőséget adott a csapatnak. Még semmit nem nyertünk, és csak a következő meccs jár a fejünkben. Most pihenünk, aztán hétvégén egy nagyon fontos bajnoki meccs vár ránk.

Cristiano Ronaldo - Atlético Madrid 3-0 - NB1.hu

Cristiano Ronaldo - Atlético Madrid 3-0

Diego Simeone – Az első félidőben egyik csapat sem futballozott jól, a Real viszont betalált. Nekünk is megvolt a ziccerünk Gameiro révén, de Navas menteni tudott. A második félidőben nálunk volt a labda, ám semmit sem tudtunk kezdeni vele, a Real pedig jól kihasználta a megnyíló területeket. A futball nagyszerű játék és benne van egy ilyen vereség. A legvégsőkig küzdeni fogunk, addig, amíg le nem fújják a visszavágót. A jövő héten megpróbáljuk végrehajtani a lehetetlent. Mi vagyunk az Atlético Madrid és talán,  képesek is leszünk rá.