Magyar focihírek
minden mennyiségben
NB2 logó
NB3 logó
PNDRGN logó
Magyar Kupameccsekprogramtudnivalók

Minden fontos tudnivaló egy helyen a hétvégi kupafordulóról

Simon Zoltán - 2018. szeptember 22. szombat 09:36
Csak ma 41 mérkőzést rendeznek meg.
Az előttünk álló hétvégén nem rendeznek bajnoki mérkőzéseket a felnőtt bajnokságokban, mert szombaton és vasárnap a Magyar Kupa 6. fordulójában lépnek pályára a sorozatban még érintett csapatok - jelezte az MLSZ.
 
A 6. fordulóban már a profik is pályára lépnek a sorozatban, a tizenkét NB I-es és a húsz NB II-es klub mindegyike játszik hétvégén. Miután a sorsolásnál az NB I-es és az NB II-es csapatok is kiemeltek voltak, az első két osztály csapatai alacsonyabb osztályú riválisok otthonába látogatnak. A Magyar Labdarúgó Szövetség első alkalommal jelölt ki hétvégi játéknapokat a Magyar Kupa ezen szakaszának mérkőzéseire, annak érdekében, hogy a legjobb 128 közé eljutott kiscsapatok minél nagyobb közönség előtt játszhassák mérkőzésüket – többek számára igazi fociünnep lesz meccsük, hiszen a pályájukon sosem látott NB I-es vagy NB II-es riválisok ellen bizonyíthatnak.
 
Az M4 Sport számára is fontos a kupasorozat, három mérkőzést közvetít a fordulóból, szombaton a Nyírbátor-Nyíregyháza és a Szegedi VSE-Ferencváros találkozókat, vasárnap pedig a Cigánd és a MOL Vidi összecsapását.
 
A fordulóban a továbbjutás egy mérkőzésen dől el. Ha a rendes játékidő végén döntetlen az állás, kétszer tizenöt perces hosszabbítás, valamint szükség esetén tizenegyespárbaj következik.
 
Szeptember 22., szombat:
 
12.00: Nyírbátor (NB III)–Nyíregyháza Spartacus (NB II) (TV: M4 Sport)
13.00: Nagyatádi FC (Somogy megye I.)–Pénzügyőr (NB III) 
13.30: Nagykanizsa (NB III)–Iváncsa (NB III)
14.00: Fegyvernek Városi SE (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Monor (NB II) 
14.00: 1908 SZAC Budapest (Budapest I.)–Békéscsaba (NB II)
14.00: Hódmezővásárhely (NB III)–Vác FC (NB II)
14.00: PTE PEAC (Baranya megye I.)–FC Ajka (NB III)
14.00: Kecskeméti LC (Bács-Kiskun megye II.)–Körmendi FC (Vas megye I.)
14.00: Körösladányi MSK/Jamina SE (Békés megye I.)–Budaörs (NB II)
15.00: Szegedi VSE (Csongrád megye I.)–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
15.00: Bátaszék (Tolna megye I.)–Újpest FC
15.00: Király SZE (Vas megye I.)–Kaposvári Rákóczi (NB II)
15.00: Kozármisleny (NB III)–ETO FC Győr (NB II)
15.00: BKV Előre (NB III)–Debreceni VSC
15.00: Szekszárd UFC (NB III)–Dorogi FC (NB II)
15.00: Berkenye SE (Nógrád megye I.)–Duna Aszfalt TVSE (NB II)
15.00: Komáromi VSE (NB III)–Puskás Akadémia FC (NB I)
15.00: Sárrétudvari KSE (Hajdú-Bihar megye I.)–ZTE (NB II)
15.00: Tállya KSE (NB III)–MTK Budapest (NB I)
15.00: Fűzfői AK (Veszprém megye I.)–Soroksár (NB II)
15.00: Putnok (NB III)–Csákvár (NB II)
15.00: Siklós (Baranya megye I.)–Paksi FC (NB I)
15.00: Szeged-Grosics Akadémia (NB III)–BFC Siófok (NB II)
15.00: Fővárosi Vízművek SK (Budapest I.)–Mezőkövesd (NB I)
15.00: Pécsi MFC (NB III)–Kazincbarcika (NB II)
15.00: Felsőtárkány (Heves megye I.)–Ménfőcsanak (NB III)
15.00: Lipót Pékség SE (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Kecskeméti TE (NB III)
15.00: Viadukt SE Biatorbágy (Pest megye I.)–Balatonfüred (Veszprém megye I.)
15.00: Dunaharaszti MTK (NB III)–Szentlőrinc SE (NB III)
15.00: Technoroll Teskánd KSE (Zala megye I.)–Mezőfalva MEDOSZ SE (Fejér megye I.)
15.00: RKSK (NB III)–THSE-Szabadkikötő (NB III)
15.00: Edelényi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sárvár FC (NB III)
15.00: Gesztelyi FCE (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)–Sajóbábony SE (NB III)
15.00: Tiszafüred (Jász-Nagykun-Szolnok megye I.)–Dabas-Gyón FC (Pest megye I.)
15.00: Úrkút Sportkör (Veszprém megye I.)–Balatonlelle (Somogy megye I.)
15.00: Csesztreg (Zala megye I.)–Makó FC (NB III)
15.00: Ikarus-Maroshegy (Fejér megye I.)–Taksony SE (NB III)
15.00: Schott Lukácsháza (Vas megye I.)–Balassagyarmati VSE (Nógrád megye I.)
15.00: Tiszasziget SE (Csongrád megye I.)–Thermálfürdő Tiszaújváros (NB III)
17.00: Tatabányai SC (Komárom-Esztergom megye I.)–Hajdúböszörményi TE (Hajdú-Bihar megye I.)
18.00: BVSC-Zugló (Budapest II.)–Érdi VSE (NB III)
 
Szeptember 23., vasárnap
 
12.30: Bőny SE (Győr-Moson-Sopron megye II.)–Budapest Honvéd (NB I)
13.00: Cigánd (NB III)–Mol Vidi (NB I) (Tv: M4 Sport)
14.00: Öttevényi TC (Győr-Moson-Sopron megye I.)–Gyöngyösi AK (NB III)
14.00: Kalocsai FC (Bács-Kiskun megye I.)–Ibrány SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)
14.00: Balkányi SE (Szabolcs-Szatmár-Bereg megye I.)–TARR Andráshida SC (NB III)
15.00: Bonyhád VLC (Tolna megye I.)–Budafok (NB II)
15.00: Gyöngyöshalász SE (Heves megye I.)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Szolnoki MÁV (NB III)–Kisvárda (NB I)
15.00: Nagykőrösi Kinizsi (Pest megye I.)–Vasas (NB II)
15.00: Csepel FC (NB III)–Haladás (NB I)
15.00: ESMTK (NB III)–DVTK (NB I)
15.00: SZEOL (NB III)–Balmazújváros (NB II)
15.00: FC Hatvan (Heves megye I.)–Ceglédi VSE (NB II)
15.00: Jászberény (NB III)–Mosonmagyaróvár (NB II)
15.00: Jánoshalmi FC (Bács-Kiskun megye I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
15.00: Eger SE (NB III)–Dunaújváros (NB III)
15.00: Oroszlányi SZE (Komárom-Esztergom megye I.)–Ózdi FC (Borsod-Abaúj-Zemplén megye I.)
15.00: Szarvasi FC (Békés megye I.)–Debreceni EAC (NB III)
15.00: Tordas SE (Fejér megye I.)–Sényő (NB III)
15.00: Hévíz SK (Zala megye I.)–Pápai Perutz FC (NB III)
15.00: Dabas (NB III)–Salgótarjáni BTC (NB III)
15.00: Sárisápi Bányász SE (Komárom-Esztergom megye I.)–Vecsési FC (Pest megye I.)
15.00: Jánossomorja (Győr-Moson-Sopron megye I.)–III. Kerületi TVE (NB III)

Cikk hozzászólások száma: 0

Szólj hozzá Te is!
LEGFRISSEBB HÍREK
2018. 12. 10. 15:43

Kádár topbajnokság topcsapatába igazolna

Pedig érzi a vezetőedző bizalmát.
2018. 12. 10. 14:43

Újpesti balhé: megszólalt a klub

Együttműködés felülvizsgálata, kitiltás.
2018. 12. 10. 12:01

Puskás Akadémia: Benczés nyilatkozott a menesztéséről

Azt mondja, nem volt előjele.
2018. 12. 10. 11:29

Izraelbe hívják a Honvéd válogatottját

Másik válogatottnak is lejár majd a szerződése.
2018. 12. 10. 16:51

Vállalja a felelősséget a Csaba edzője – személycserékről beszélt

Kőkemény nyilatkozat.
2018. 12. 10. 14:58

Tovább szárnyal a kiesőjelölt Mosonmagyaróvár

Tóth András újabb csodája.
2018. 12. 10. 17:18

Boldog születésnapot, Noémi

Nagy napra virradt az ország.
2018. 12. 10. 15:23

SZEOL: cél a bajnoki cím

Vagány nyilatkozat a vezetőedzőtől.
2018. 12. 10. 10:42

Puskás Akadémia: Komjáti András

A második csapatot már vezette a klubigazgató.
2018. 12. 10. 10:03

Andy Vajna a készülő Puskás-filmről nyilatkozott

Joe Eszterhas írja a forgatókönyvet.
2018. 12. 10. 11:08

ZTE: Puskás-díjas ollózás – videó

Hatot rúgtak a Siófoknak.
2018. 12. 09. 18:50

Alázott és élre állt a Zalaegerszeg!

Parádéztak, húsz kör után vezetnek.
2018. 12. 10. 11:18

Cigánd: jelentős változásokat ígérnek

Szlovák csapatokkal is játszanak majd.
2018. 12. 09. 12:29

Megragadták a saját hajukat és kihúzták az iszapból

A legmélyebb gödörből igyekeznek visszajönni.
2018. 12. 10. 08:45

Balhé Újpesten: újabb kemény videó

Profi ökölvívó ellen tettek feljelentést.
2018. 12. 10. 04:45

Hétfői foci: csúcsmeccsek és futsal

Sok meccset mutat a tv!
2018. 12. 09. 20:59

Íme a magyar tiki-taka: remek összjáték után lőtt gólt az MTK - Videó

A kék-fehérek parádés támadást vezettek a Hali ellen.
2018. 12. 09. 20:21

Hiába játszott Nagy Ádám, egyre mélyebben van a Bologna

Nagyon nagy hullámgödörben az olaszok.
LEGFRISSEBB HÍREK
HÍRLEVÉL
Foci hírek első kézből!
TABELLA
1Ferencvárosi TC39
2MOL Vidi FC31
3Budapest Honvéd28
4MTK Budapest27
5DVSC27
6Újpest FC24
7Mezőkövesd Zsóry FC24
8Paksi FC22
9Puskás Akadémia FC18
10DVTK14
11Kisvárda Master Good13
12Szombathelyi Haladás9
FACEBOOK
Kövess minket Facebookon, hogy labdába rúghass, ha fociról van szó!