Élő közvetítés a Magyar Kupa elődöntőjének visszavágóiról

Nagy Benjámin - 2017. május 17. szerda 14:45
Magyarország - Ferencváros-Vasas lesz május 31-én a kupadöntőben!

Közvetítésünk 1 percenként automatikusan frissül!

Magyar Kupa, elődöntő, visszavágó

15.00: Budafok - Ferencvárosi TC 2-4 (az első mérkőzésen: 0-8)

G.: Csizmadia (25.), Kovács (49.) ill. Kundrák (21.. 33-)) Hajnal (31. - tizenegyesből), Moutari (71.)

20.00:  Mezőkövesd - Vasas 0-5 (az első mérkőzésen 0-2)

G.: Berecz (4.). Kulcsár (27.), Saglik (68.), Ádám (71.), Hangya (87.)

90. p.: Vége! Fradi-Vasas kupadöntő lesz!

87. p.: Kiütés: Szabadrúgás után Hangya elé került a labda Remili passza után, majd átvétel után, 9 méterről, a balösszekötő helyéről kilőtte a bal alsó sarkot. 0-5!

81. p.: Remili szabadrúgásból, középről, 19 méterről nyesett a lécre!

71. p.: Ott a negyedik is! Saglik remek passza után Ádám a jobbösszekötő helyéről, 7 méterről lőtt a kapuba. 0-4!

68. p.: Már három! Saglik kapta meg a zsugát középen, majd tolt egyet rajta ás 22 méterről a bal alsóba bikázott. 0-3!

61. p.: Tóth Bence 19 méteres szabadrúgása után vetődbe hárít Nagy Gergely a jobb alsó elől.

45. p.: Szünet! A második gól után nem történt sok esemény.

35. p.: Saglik körülményeskedett, így 8 méteres lövésébe még Dinjar belevetődött, így szöglet lett. Hatalmas helyzet volt.

27. p.: Végleg eldőlt, ha eddig még lett volna kérdés: Vida előkészítése után Kulcsár 12 méterről lőtt a kapuba. 0-2!

14. p.: Saglik jobbról adott be az ötös túlsó sarkára, ahol érkezett Berecz, de nem találta el jól a labdát.

12. p.: Farkas nyesett középre egy jó csel után balról, jobb külsővel, Diallo 6 méterről fejelt, a jobb felső fölé.

4. p.: Vida ívelt jobbról a kapu elé, Berecz egyedül maradt és a kifutó kapus fölött fejelt a jobb sarokba. 0-1

A Mezőkövesd-Vasas mérkőzés kezdőcsapatai:

Budafok-Ferencváros 2-4

92. p.: Véget ért a mérkőzés! 4-2-re nyert Budafokon a Fradi, így 12-2-es összesítéssel lépett a Magyar Kupa döntőjébe. Minden dicséretet megérdemel az NB III-as csapat!

89. p.: Kundrák ziccerét védi lábbal Abu. Triplázhatott volna a fiatal játékos.

88. p.: Oláh szépíthetett volna, ám kissé pontatlan volt befejezése.

86. p.: Ihrig-Farkas szabadrúgását kell nagy bravúrral védenie Holczernek.

83. p.: Majdnem duplázik Moutari, lövése centikkel megy fölé.

76. p.: Hüsing ütközik Holczerrel, a német védő lebandukol a pályáról.

71. p.: 2-4! Bognár remek asszisztja után Moutari passzol a hálóba.

66. p.: Majdnem egyenlített a Budafok, de Nagy Tamás közeli lövését védte Holczer.

60. p.: Csernik 14 méterről, kissé jobbról lőtt laposan a jobb kapufára.

55. p.: Sterberg nagy helyzetből, 10 méterről lőtt a lécre bikázott.

49. p.: Remek góllal került közelebb ismét a hazai csapat a Fradihoz. Kovács kapott labdát a jobbösszekötő helyén, átvétel és csel után szépen lőtt ballal 13 méterről a bal alsó sarokba. 2-3!

46. p.: Folytatódik a meccs! Kundrák egyébként holnap lesz 18 éves! A második félidőre hármat is cserélt Thomas Doll: Hajnal, Lovrencsics és Varga nem tért, helyükre a több mint két év után az első számú csapatba visszatérő Batik Bence, az U17-es válogatott egyik alapembere, Csonka András és Amadou Moutari állt be. A hazaiaknál egy csere volt Nagy Tamás érkezett a pályára Veszelinov helyére.

Ferencvárosi Torna Club

Batik Bence visszatér!

45. p.: Vége az első játékrésznek.

38. p.: Egy hazai lehetőség: Vankó lőtte a tizenhatoson belülre erőből a labdát, egy ferencvárosi védőről lepattant a beadása, így Illés tüzelhetett, 16-ról eleresztett kísérlete azonban elakadt a védőkben.

33. p.: Hajnal tekert középre a jobb szélről egy szabadrúgást, a védőjét megelőző Kundrák Norbert pedig az ötösön belülről, nagy erővel a léc alá fejelte a labdát. 1–3!

31. p.: Hajnal Tamás állt a labda mögé a tizenegyesnél, belsővel pedig a bal alsóba passzolta a labdát. Abu a másik irányba vetődött, nem volt esélye a védésre. 1–2!

25. perc: Egyenlítettek a hazaiak! Vankó kapott labdát a tizenhatos bal oldalán, majd Lovrencsiccsel néhány másodpercig farkasszemet nézett, végül laposan visszapasszolt a lendületből érkező Csizmadia Csabának, aki belsővel, 15 méterről a jobb alsóba helyezte a labdát. 1–1!

21. perc:  Kundrák lő a jobb alsóba, vezet a Ferencváros, 0-1!

GÓÓÓL!!! A 21. percben Kundrák Norbert góljával

GÓÓÓL!!! A 21. percben Kundrák Norbert góljával szereztük meg a vezetést Budafokon!

10. perc: Fölényben a Fradi, de próbálkozik a Budafok. Kovács lő kapu fölé.

2. p.: Koch bólint kapu mellé.

1. p.: Elkezdődött a meccs. Pirosban a hazaiak, zöldben a Fradi.