A Sopron papírforma szerint már bejutott a legjobb négy közé

Budapest – A hazaiak megérdemelten lőttek gólt a legvégén.

A Magyar Kupa negyeddöntőinek egyetlen olyan párosítása volt a mai, amelyikben ugye nem található meg élvonalbeli csapat. Ennek ellenére éles, kiélezett meccset láthatott a publikum, a Sopron idegenbeli győzelmével hatalmas lépést tett afelé, hogy bejusson a legjobb négy közé.

A vendégek Kapacina értékesített tizenegyesével szerezték meg a vezetést a 27. percben, 0-1! majd a 78. percben egy hosszan előrevágott labdával Erdélyi iramodott meg, aki bebiztosította a győzelmet (és a továbbjutást?), 0-2! Annak ellenére, hogy a hazaiak a 92. percben megérdemelten szépítenek, miután Csizmadia Csaba nyesését Pölöskey Péter fejelte a kapuba, 1-2! Supka Attila csapata tehát a továbbjutás küszöbére került.