Játékvezető: Játékvezető: Martin Atkinson (angol)

Gólszerzők: Gera (19.), Dzsudzsák (47., 55.) ill. Nani (42.) Ronaldo (50., 62.)
Sárga lap: Guzmics (13.), Juhász (28.), Gera (34.), Dzsudzsák (56.)
Piros lap:
II. Félidő
90+3' Vége a mérkőzésnek. A magyar válogatott veretlenül megnyerte a F-csoportot! Bravó srácok
90+2'   Ezzel az eredménnyel mindkét csapat továbbjut az F-csoportból. Már egyik csapat sem forszírozza a támadást.
90+1'   Letelt a rendes játékidő. Három perc lesz a ráadás
90'   Ronaldo próbálkozott 30 méterről egy szabadrúgásból, de a labda jócskán elkerülte a magyar kaput.
86'   Ronaldo lőtt ballal 30 méterről, de Király Gábor látta, hogy nem volt veszélyes a lövés.
83'   Király és Guzmics passzolgatnak Cristiano Ronaldo között. A magyar közönség díjazza.
82' A mieinknél Stieber Zoltán érkezett Lovrencsics Gergő helyére.
81' A portugáloknál Danilo érkezett Nani helyére.
80'   Továbbra is fölényben futballoznak a portugálok, azonban óriási hőség van, és érződik, hogy mindkét csapat elfáradt.
76'   Egy jobb oldali beadás eljutott Cristiano Ronaldohoz, de 11 méterről szerencsére nem tudott rendesen ráfordulni a lövésre.
74'   Az utóbbi percekben a portugálok birtokolják többet a labdát, de a rohamok most elmaradnak.
70' Németh Krisztián érkezett Szalai Ádám helyére a mieinknél.
68'   55 514 néző a helyszínen, de csak a magyarokat lehet hallani.
64'   Elek kapott remek labdát Lovrencsicstől, a ziccere a kapufán csattant. Micsoda meccs.
62' Cristiano Ronaldónak sajnos ma jött ki a lépés. Quaresma bal oldali beadását Cristiano Ronaldo fejelte a bal felső sarokba (3-3).
61' Cserélnek a portugálok. Andre Gomes helyére Ricardo Quaresma érkezett
56' Dzsudzsák kapott sárgát a gólöröm után
55' Már megint vezetünk. Hihetetlen. Dzsudzsák szabadrúgása levágódott a sorsfalról, visszakerült a csapatkapitányhoz, aki megcsinált egy cselt befelé, majd 17 méterről a hosszúba lőtt (3-2).
50' Ez nem tartott sokáig. Egy jobb oldali beadás után Cristiano Ronaldo sarkazott a hosszú sarokba (2-2).
49'   Lovrencsics ment el a baloldalon, 14 méterről lőtt, de az oldalhálót találta el
47' Már megint vezetüüüüüüüüüünk! Dzsudzsuák Balázs 20 méteres szabadrúgása Andre Gomes vállán változtatott irányt, és a kapu közepében landolt (2-1)
46' Mindkét csapat cserélt a szünetben. A mieinknél Bese Barnabás váltotta Gera Zoltánt, míg a portugáloknál Renato Sanches érkezett João Moutinho helyére.
I. Félidő
45+1' Vége az első félidőnek
45'   Andre Gomes lőtt 20 méterről, de a kemény löket király ölében landolt. Most jól jönne a szünet.
44'   Szalai lőtt kapásból 25 méterről, Rui Patricio fogta a kemény lecsapódó labdát
42' Nani góljával egyenlítettek a portugálok. Egy gyors szabadrúgás után Nani került helyzetbe, majd Guzmics mellett kilőtt a rövid sarkot 11 méterről (1-1).
40'   Ronaldo löbbölt be egy labdát Pepe felé, aki becsúszva visszakanalazta a labdát, majd egy érkező portugál a kapuba belsőzött, de közben ketten is lesen voltak, így érvénytelen a portugál gól.
38'   A magyar tábor kórusban üvölti, hogy: Itthon vagyunk! És milyen igaza van a srácoknak.
34' Gera Zoltán kapaszkodott bele Andre Gomes nadrágjába. Sárga lap
33'   Eldugjuk a labdát a portugálok elől, a magyar tábor hangosan Ollééééééézik. Dühöng a portugál szövetségi kapitány.
32'   Lovrencsics ment el a jobb oldalon, Szalait kereste a beadással, de túl hosszú lett, így Pepe könnyedén hazafejelte.
28' Juhász Roland szabálytalankodott a 30 méterre a kaputól. Ez is sárga. Ronaldo szabadrúgását Király Gábor tenyerelte ki szögletre.
27'   Az utóbbi percekben a mieink birtokolják többet a labdát és higgadtan gurigázunk.
24'   Elek kapott labdát két méteres lesen, de a játékvezető nem sípolt. A magyar középpályás kinézett a partjelzőre, majd Rui Patricio kezébe bombázott. Kár érte.
23'   Cristiano Ronaldo gyenge szabadrúgását könnyedén fogta Király Gábor
19' Mi van itt???? Vezetünk! A szöglet után röviden tisztáztak a portugálok, a labda Gera Zoltánhoz került, aki combbal levette, majd kapásból 18 méterről kilőtte a kapu baloldalát!
18'   Az első igazán formás magyar támadás. Egy labdaszerzés után Pintér szöktette a jobb szélen Lovrencsicst, aki középre tekert Szalai irányába, de Pepe szögletre tisztázott.
16'   Vieirinha jobb oldali beadása után Juhász mentett fejel Cristiano Ronaldo elől.
13' Nani húzott el a jobb oldalon, megtolta a labdát Guzmics mellett, aki egy ütem késéssel csúszott oda. Sárga lap
12'   Ahogy az várható volt, a portugálok birtokolják többet a labdát, de egyelőre csak szögletekig jutottak
11'   Eliseu baloldali beadását Nani fejelte el CR-t megelőzve. Jócskán fölé.
7'   Dzsudzsák kapott remek indítást a baloldalon, Szalait kereste a beadással, de Pepe fejjel szögletre tisztázott.
5'   Egy labdavesztés után Cristiano Ronaldo vezette rá a labdát Juhász Rolandra, a mieink védője keményen belépett a portugálnak. Sárga nincs, de az angol játékvezető határozottan figyelmeztette a mieink játékosát.
2'   Pepe hosszú indítása átsszált Juhász feje felett, de a labda annyira meglepte a ziccerben kiugró Nanit, hogy nem tudta azt lekezelni.
1' Cristiano Ronaldo és Dzsudzsák Balázs a térfélválasztásnál. A portugálok kezdték a mérkőzést! Hajrá Magyarország!
0' Hamarosan kezdődik a mérkőzés. A magyar játékosok nemsokára érkeznek a pályára, a szurkolók addig is uralják a lelátót.

Hazai csapat játékosai: Király – Lang, Juhász, Guzmics, Korhut – Pintér, Elek – Lovrencsics (Stieber, 82.), Gera (Bese, 46.), Dzsudzsák – Szalai (Németh, 70.).

Vendég csapat játékosai: Rui Patrício – Vieirinha, Pepe, Ricardo Carvalho, Eliseu – William Carvalho – Joao Mário (Renato Sanches, 46.), Moutinho, André Gomes (Quaresma, 61.) – Nani (Danilo, 81.), Cristiano Ronaldo.

Hazai csapat vezetőedző: Bernd Storck

Vendég csapat vezetőedző: Fernando Santos

Hazai csapat cserejátékosai: Dibusz (kapus), Gulácsi (kapus), Kádár, Fiola, Nagy, Németh, Böde, Kleinheisler, Nikolics, Stieber, Priskin, Bese.

Vendég csapat cserejátékosai: Anthony Lopes (kapus), Eduardo (kapus), Bruno Alves, José Fonte, Guerriero, Éder, Danilo, Renato Sanches, Rafa Silva, Quaresma, Cédric, Adrien Silva

Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában.
Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.