Gólszerző(k): Szalai (62.), Stieber (87.)
Sárga lap: Dragovic (33.) ill. Németh (80.)
Piros lap: Dragovic (66.)
II. Félidő
90+5' VÉGEEEEEEEEEEEEE! A magyar válogatott megnyerte a mérkőzést és hatalmas lépést tett a továbbjutás felé.
90+3'   Király Gábor fogta magabiztosan Arnautovic lövését
89' Pintér Ádám érkezett Németh Krisztián helyére.
87' MEGVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN! Megnyertük. Megkontráztuk az osztrákokat. Priskin indította a félpályáról kilép Stiebert, aki rávezette a kapusra, majd higgadtan átnyeste fölötte a labdát.
86'   Fiola kapott óriási rúgást a bokájára, és úgy tűnt rosszul is lépett. Nagyon reméljük, hogy nincs komoly baj.
83'   Nagyon lassan telik az idő.........
80' Németh Krisztián rúgott össze Schöpf-fel, jogos a sárga.
79' Kleinheisler helyére Stieber érkezett. Bravó Scholes
78' Schöpf érkezett Harnik helyére az osztrák csapatban.
76'   Továbbra is magabiztosan futballozunk. De nagyon kéne az a második gól.
71'   Németh Krisztián kapott labdát a tizenhatos bal sarkánál, célba vette a hosszút, de Almer hatalmasat védett.
70'   Dzsudzsák passzolt Nagy Ádámhoz - miközben Némó üresen állt a hosszún - a fiatal középpályás 20-ról fölé durrantott. De jó lenne megrúgni a második gólt.
68' Szalai Ádám helyére Priskin Tamás érkezett. Bravó Ádám. gyerünk Priska, kell egy kifli.
66' Emberelőnyben a magyar válogatott. Micsoda lehetőség. A sárga lapos Dragovic rúgott bele Kádár Tamásba. Az osztrák játékos megkapta a második sárgáját, így mehet az öltözőbe.
65' Janko helyére Okotie érkezett.
62' Vezetünk!!!!!!!!!!!!! Ki más mint Szalai Ádám?! Egy hosszú indítást Szalai Ádám tett le mellel Kleinheisler Lászlónak, majd a középpályás visszapasszolt Szalainak, aki újra Kleinheislerhez passzol, a középpályás ezután kiugratta Szalait, aki befutott a résbe és becsúszva a kapuba kotorta a labdát.
61'   Szalai Ádám kapott ajándéklabdát, rávezethette volna két védőre, de hosszan tolta meg a labdát.
60' A megsérült Junuzovic helyére Sabitzer érkezett.
55'   Dzsudzsák lőtt ballal 27-ről, de Almer vetődve kiöklözte a jobb felsőbe tartó labdát.
52'   Gera Zoltán lőtt 25 méterről, de nem találta el az osztrák kaput. Továbbra is bátran játszunk.
50'   Dzsudzsák csinált meg egy befele cselt, majd Kleinheislerhez játszott. Szalai és Németh is beindult a résbe, utóbbi jobb helyzetben volt, de Kleinheisler Szalait választotta, aki nem számított a labdára.
46' Egyik csapat sem cserélt. A mieink kezdték a második félidőt. Fiola lőtt rögtön a középkezdés után, de almer leért a jobb alsóba tartó lövésre.
I. Félidő
45+1' Vége az első félidőnek. Remekül futballozunk, ennél többet nem várhattunk. Csak rúgjunk be egy ziccert a folytatásban.
43'   Neeeeeeeeee. Kleinheisler ugratta ki remek ütemben Dzsudzsák Balázst, a csapatkapitány kicsit kisodródott, de így is jó helyzetben volt, azonban 8 méterről előtte a labdát Almer mellett, de nem talált kaput.
41'   Arnautovic ment el a baloldalon, átpasszolt a baloldalra, de szerencsére az érkező Harnik nem találta el a labdát.
35'   Janko lefejelt labdáját Junuzovic lőtte el 18 méterről, Király azonban vetődve hárított a bal alsóból. jó az öreg a háznál.
34'   Dzsudzsák baloldali szabadrúgás Szalai fejére érkezett, de a magyar csatár nem tudta rendesen megstukkolni a labdát. Továbbra is van keresnivalónk.
33' Szalai verte meg egy az egyben Dragovicot, aki rossz ütemben tudta csak szerelni a magyar csatárt. Sárga lap
27'   Guzmics szerelt becsúszva Janko elől. Bravó Ricsi. Nem sokkal később Fiola tette arrébb vállal Junuzovicot, de ezen a szinten ezért nem fújnak. Nem is kell.
23'   Gera is megkínálta egy lövéssel az osztrák kapust, de sajnos ez is középre ment. Nem, megy az még szélre is...
22'   A magyar válogatott védelme sziporkázik. Kádár sarokkal hozta ki a labdát, majd fordított gyönyörűen Fiolához. A közönség hangosan ollézik. Jó lenne, ha támadásban is ilyen bátrak lennék. Eddig panaszra semmi okunk. Nagyon jól játszunk.
19'   Arnautovic indított a félpályáról, de Lang Ádám remek ütemben lépett ki a védelemből, és megszerezte a játékszert.
15'   Nagy Ádám passza után Szalai fordult kapura, de blokkolta a lövését egy osztrák védő. Jó lesz ez.
11'   Bravó Király Gabi: magabiztosan védte alaba tíz méteres lövését
10'   Egyelőre nagyon jól futballozik a magyar válogatott. Az első percben történt megingást leszámítva nem látszik rajtunk a megilletődöttség.
4'   Kleinheisler lött 20 méterről, de a labda Almer kezében landolt
1' Az osztrákok kezdték a mérkőzést. Nem sokon múlt. Alaba távoli lövése a bal kapufán csattant.
0' A magyar válogatott játékosai szívükre tett kézzel éneklik a Himnuszt. Hajrá magyarok! Mindent bele!

Hazai csapat játékosai: Almer – Klein, Dragovic, Hinteregger, Fuchs – Alaba, Baumgartlinger – Arnautovic, Junuzovic (Sabitzer, 60.), Harnik (Schöpf, 78.) – Janko (Okotie, 65.).

Vendég csapat játékosai: Király – Fiola, Guzmics, Lang, Kádár – Gera, Nagy – Dzsudzsák, Kleinheisler (Stieber, 78.), Németh (Pintér, 89.) – Szalai (Priskin, 68.).

Hazai csapat vezetőedző: Marcel Koller

Vendég csapat vezetőedző: Bernd Storck

Hazai csapat cserejátékosai: Lindner (kapus), Özcan (kapus), Garics, Ilsanker, Okotie, Suttner, Prödl, Wimmer, Schöpf, Hinterseer, Jantscher

Vendég csapat cserejátékosai: Dibusz (kapus), Gulácsi (kapus), Bese, Juhász, Pintér, Korhut, Elek, Stieber, Nikolics, Priskin, Böde

Az NB1 LIVE egy olyan oldal, ahol élőben követheted nyomon az eseményeket, a meccsek eredményeit live-text kommentár formájában.
Az esemény adatlapján az oldal automatikusan frissítődik 30 másodpercenként.