Supkáék ledolgozták a hátrányukat

Sopron - Végig nyított mérkőzésen nyertek a hazaiak.

3-2-es összesítéésel a Soproni VSE jutott a nyolc közé a Magyar Kupában. A soproniak már a 8. percben megszerezték a vezetést, egy szabadrúgás után a lecsorgó labdát Póti Krisztián vágta a hálóba (1-0).

A két egyforma képességű csapat leginkább a mezőnyben birkózott az első félidőben, a csákváriak egyetlen hibáját könyörtelenül kihasználta a házigazda, s ezzel a góllal vezetett 45 perc után.

A második félidőben hiába szorongattak a vendégek, nem sikerült a kapuba préselniük az egyenlítő találatot, s ahogy ez ilyenkor lenni szokott, kiszabadult a szorításból a hazai gárda és egy villámgyors kontra végén, Erdélyi révén növelte előnyét (2-0).

A két mérkőzés alapján 3-2-es gólkülönbséggel a Sopron együttese jutott a Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé.