Most három meccsre elegendő ziccer sem volt elég

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion, 200 néző. Vezette: Takács Tamás (Szabó Péter, Bede Tamás)
Budaörs: Borsos – Marques-Airosa, Fényes, Tányéros Á., Medgyes S.– Czvitkovics, Lengyel B. (Sajbán Miklós, 70.), Stieber A., Csiki – Végh G. (Pethő, 57.), Sajbán Máté (Fejős, 85.). Szakmai igazgató: Bognár György
Cegléd: Mursits – Fejes J., Preklet, Farkas A., Wild – Sigér Á. , Oldal,  Ágoston (Varjas, 65.), Rétyi, Olasz, Kárász (Csirmaz, 81.). Vezetőedző: Schőn László
Gólszerző: Pethő (1–0) a 89. percben

Óriási bajban a Cegléd, és ezen mit sem változtatott a hétvégi Bognár Györgyék elleni találkozójuk. A csapat utoljára december elején nyert a Csákvár ellen, azóta 13 meccset játszottak, és összesen három pontot szereztek. Nem csoda tehát, hogy jelenleg már az utolsó helyen tanyáznak. A Budaörs ellen már-már úgy tűnt, hogy ismét pontot tudnak lopni, de ekkor jött a sérülését követően 9 hónap után először pályára lépő Pethő, aki eldöntötte csapata javára a találkozót. A játékos álomszerű visszatérése így a Cegléd számára igazi rémálom, főleg, hogy riválisaik, pontot szereztek (a Monor hármat, a Mosonmagyaróvár 1-et).

Gól története
 A 89. percben Csiki beadására érkezett remekül Pethő, aki a jobb alsóba fejelt. 1-0

Értékelések
Bognár György: Nem játszottunk elég gördülékenyen, de a győzelmünk véleményem szerint megérdemelt. Vannak ilyen mérkőzések, de az eredménnyel elégedettek vagyunk.

Schőn László: Nem érdemeltünk vereséget. A második félidőben annyi ziccert hagytunk ki, amellyel három meccset is meg lehetne nyerni. Amíg ezen nem változtatunk, ne számítsunk más eredményre.