Harmadosztályú csapat legyőzésével hangolt a Szpari

Nyíregyháza – Két gól is elég volt a sikerhez.

A Merkantil Bank Liga NB II-ben szereplő Nyíregyháza szerdán edzőmérkőzésen győzte le 2-0-ra a harmadosztályban szereplő Nyírbátort.

A Szpari honlapján olvasható beszámoló szerint mindkét csapat lendületesen kezdett, meglepetésre pedig majdnem a vendégcsapat jutott előnyhöz, a Nyírbátor büntetőjét viszont Hermány bravúrral védte a 27. percben. Kisvártatva a Nyíregyháza is tizenegyeshez jutott, Gajdos Zsolt pedig megszerezte a vezetést a másodosztályú csapatnak.

A térfélcserét követően az 57. percben növelte a fórt a Nyíregyháza, Sinanovic Sinan egy csel után a bal oldalról szépen csavart a hosszú felső sarokba (2-0). Az eredmény később nem változott, így a Nyíregyháza győzelemmel hangolt a Sopron elleni vasárnapi bajnoki találkozóra.