Győr-DVTK: kiakadt a játékosaira a hazaiak edzője – reakciók

Fegyelmezett játékkal győzött a Diósgyőr.

ÍME, A GYŐRIEK HÍRE:

“Vereség a DVTK ellen

A Merkantil Bank Liga 18. fordulójában a bajnokság egyik fő esélyesét, a DVTK-t fogadta az ETO FC Győr NB II-es labdarúgócsapata, ahol a vendégek magabiztos győzelmet arattak.
Szűk negyedóra telt el a mérkőzésből, amikor megszerezte a vezetést a DVTK. Csirmaz tört be a tizenhatoson belülre, eltolta a labdát a kivetődő Ruisz mellett, majd a hálóba gurított 0-1. A félidő vége előtt megduplázták az előnyüket a miskolciak. Egy indítást követően Gera ugrott ki a jobboldalon, majd a vetődő Ruisz hasa alatt a kapuba lőtt 0-2.

A második félidő első lehetősége a miskolciak előtt adódott, Eppel érkezett egy centerezésre, ám nagy helyzetben a kapu mellé lőtt. A 65. percben egy középre lőtt labdára Lukács csúszott rá a kapu előtt, és a hálóba pöckölt 0-3. A 79. percben Kiss Bence vállalkozott lövésre jó huszonöt méterről, Danilovic bravúrral védte a léc alá tartó labdát.

Tímár Krisztián: – Rendkívül kishitű játékot sikerült a mai napon nyújtanunk. Pár játékoson azt látom, hogy nem érzik át, hogy milyen tradicionális, nagy múltú klubban játszanak, azt gondolom, hogy itt fel kellene nőni a feladathoz. Nyilván mondhatnánk, hogy egy komoly sérüléshullám sújt minket, de butaság lenne ezzel takarózni. Gratulálok a Diósgyőrnek, a mai napon jobbak voltak!

Kuznyecov Szergej: – Nagyon jó estét tudtunk szerezni a szurkolóinknak. Kielemeztük az ETO-t, tudtuk, hogy kemény ellenféllel találkozunk. Minden taktikai utasítást betartottunk, és jól néztünk ki a pályán. Mindent, amit elterveztünk, végrehajtottunk, domináltunk a meccsen, és arattunk egy szép győzelmet.