2018 után válthat csapatot.
Az NB II ötödik helyén álló Gyirmót bejelentette, hogy a csapattól távozik Kontár Zoltán. A 26 esztendős középpályás a hlsz.hu statisztikái szerint az előző idényben 1791 percet töltött a pályán, a fellépéseit egy góllal zárta, a Győr kapuját vette be. Íme a gyirmótiak rövid közleménye a döntésről:
"A mai napon a Gyirmót FC Győr klubvezetése közös megegyezéssel felbontotta a szlovák – magyar kettős állampolgár középpályásunk, Kontár Zoltán szerződését. A játékos 2018 nyarán érkezett Dunaszerdhelyről és ez idő alatt 28 alkalommal lépett pályára, melyeken 2 gólt szerzett a védekező középpályás.
Gyirmót: a tűz közelében
Az NB II-ben hosszú évek óta van egy csapat, amelyik mindig ott van a tűz közelében, de a feljutás nem akar sehogy sem összejönni. Ez a csapat nem más, mint a Gyirmót. Gyirmót Árpád-kori település, először 1267-ben említette a nevét egy oklevél.
A labdarúgó további pályáfutásához sok sikert kívánunk!"
Kontár szerződése a Transfermarkt információi szerint a szezon végén járt volna le. Az oldal egyébként 100 ezer euróra becsüli a játékos értékét.