Az ellenfél szakmai igazgatója szerint is megérdemelt a bajnoki cím

Sopron – Supka Attila szerint 85 perc után történt a fordulópont.

A Sopron otthonában elért, 3-1-es győzelmével biztosította be a bajnoki címét hétvégén a Gyirmót. Azt a bajnoki címét, amely a legutóbb legyőzött ellenfél szakmai igazgatója szerint is teljesen megérdemelt.

Supka Attila (Sopron): – A Gyirmót megérdemelten lett bajnok, kiegyensúlyozott, jó csapat. Ki-ki-meccset játszottunk nyolcvanöt percig, sajnos a kapott gólunk egy–egynél fordulópont volt. A lehetőségeink megvoltak, de gólt továbbra sem tudunk rúgni.

Sopron-Gyirmót 1-3

Swietelsky-Soproni VSE: Heinrich – Fazakas, Jovetics, Jancsó, Szabó L. – Holdampf, Kapacina, Rácz B. – Pető (Grabant B., 45.), Zamostny (Deme –, 62.), Baracskai (Pados, 86.). Szakmai igazgató: Supka Attila

Gyirmót FC Győr: Sebők Zs. – Nagy S., Szekeres A., Balogh B., Völgyi – Vass P. (Lázár P., 90.), Horváth A., Kiss M. – Beliczky (Paku, 54.), Simon András, Simon Attila (Gyurján –, 66.). Vezetőedző: Bene Ferenc

Gólszerzők: Baracskai (1–0) a 26., Vass P. (1–1) a 36., Völgyi (1–2) a 89., Simon András (1–3) a 92. percben