Az edző szerint csalták a futballt a játékosai

Szünet után már elégedett volt.

Az eddig lejátszott bajnoki mérkőzések felén, összesen 9 alkalommal nem szerzett gólt az életéért küzdő Siófok, mely gárda a 17. helyet foglalja el a tabellán, eddig kettővel több pontot gyűjtve a 18. Budafoknál. A Budaörs elleni 1-0-s vereség előtti utolsó három meccsén mindig betalált a kapuba Mihalecz István gárdája. Az éllovas Gyirmót otthonában kétszer is eredményesek voltak a játékosai, 2-2 lett a vége, a Kazincbarcikának otthon egyet vágtak, cserébe ötöt kaptak, míg Mosonmagyaróváron 3-1-re nyertek.

Majd jött, a már említett, Budaörs elleni vereség, ami után a következőket mondta a tréner a sonline.hu jelentése szerint:

„Az első félidőben csaltuk a futballt, az pedig azzal büntetett, hogy az öt százas ziccerünkből egyet sem tudtunk értékesíteni, a második félidei hozzáállással elégedett voltam.”

A Siófok a 14. Cegléd vendége lesz a hétvégén.