A döntetlenkirály Szeged Győrben is pontot szerzett

Győr - Szentes Lázár szerint a Szeged kiválóan megszervezett a védekezését.

WKW ETO FC GYŐR – SZEGED 2011-GA  0:0 (0:0)

Őze Tibor, a Szeged trénere: Maximális elismerésünk a játékosaink és a csapatunk felé! Nagyon értékes pontot szereztek egy gyilkos sorozat végén, egy minden tisztelet megérdemlő nagy múltú klub otthonában. Mindkét csapat nagyon sokat tett a győzelemért, kis szerencsével mi is rúghattunk volna gólt a végén. A döntetlent igazságosnak tartom. Még egyszer mondom, gratulálok a csapatnak!

Szentes Lázár, az ETO trénere: Amire a beharangozóban is utaltam, az sajnos bekövetkezett, a döntetlenkirály Szeged nem véletlenül döntetlenkirály. Mivel nagyon megszervezett a védekezése, nagyon masszív a védekező játékuk. Az első félidő első 20-25 percében lett volna sanszunk, akkor jobban mozgattuk őket, de sajnos nem tudtunk gólt szerezni. Ahogy telt az idő, egyre jobban tördelték a játékot, mi pedig sajnos nem tudtuk feltörni őket.