Sepsi: edzőmeccsen villant Varga Roland

Tamás Márk is kezdett.

A Sepsi szerdán felkészülési mérkőzést játszott a Petrolul Ploiesti csapatával, a Sepsiben Tamás Márk és Varga Roland is kezdett. Varga a vezetőedző bizalmát góllal hálálta meg, a 24-szeres magyar válogatott futballista a 20. percben köszönt be. Nem sokáig állt 1-0 az eredményjelzőn, mivel a 22. minutumban Cebotaru egalizált. A szünet előtt még egy találat született: Achahbar vette be a Petrolul Ploiesti kapuját.

A második játékrészben Dumitriu állította be a 2-2-es végeredményt.

A román élvonalban a Sepsi a nyolcadik, a Petrolul pedig a hetedik helyről várhatja a folytatást.

Felkészülési mérkőzés
Sepsi OSK–Petrolul Ploiesti 2–2 (Varga R. 20., Achahbar 37., illetve Cebotaru 22., Dumitriu 88.)

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 50.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)