Ötössel küldte haza a Puskás a Vácot – videó

Felcsút - Remek gólokat szerzett Pintér Attila csapata.

Fölényes, 5–0 arányú győzelmet aratott szerda este a Puskás Akadémia az NB II-ben jeleneg az 5. helyen álló Vác FC ellen, számolt be erről a klub honlapja.

Nagyjából negyvenegy percnek kellett eltelnie, hogy első találatát ünnepelhesse a PAFC, ám megérte a várakozás: egy gyorsan elvégzett szabadrúgás után Josip Knezevic 20 méterről, a jobbösszekötő helyéről ritkán látható nagy gólt tekert a hosszú felső sarokba (1–0).

A második félidő közepéhez közeledve gyorsan megtriplázta előnyünkét Pintér Attila csapata, előbb Liridon Latifi balról középre nyesett labdáját pörgette el Molnár Gábor mesterien a váci kapus mellett (2–0), majd három perccel később szerepcsere történt (3–0). Az előny büntetőből nőtt tovább: Knezevic ugratta ki Latifit a félpályáról, a gyors léptű albán támadót a váci hálóőr elsodorta a 16-oson belül, a büntetőt Knezevic magabiztosan értékesítette (4–0). A kegyelemdöfést Szécsi Márk adta meg, aki Márkvárt Dávid remek passzát emelte a hálóba (5–0).