Magyar Kupa: drámai 11-esek döntöttek a Soroksár-Puskás Akadémián

Soroksár SC (NB II)-Puskás Akadémia 1-1 (0-1, 1-1, 1-1), tizenegyesekkel: 5-4
Továbbjutott: a Soroksár, 2–2-es összesítéssel, tizenegyesekkel.

Gól: Lörincy (82.), ill. Arabuli (31.)
Sárga lap: Bor (30.), Gárdos (35.), ill. Szolnoki (11.), Nagy Zs. (36.), Spandler (67.), Vega (71.), Hegedüs j. (92.)
Soroksár: Kovács D. – Molnár R., Dvorschák, Valencsik, Bor – Huszák, Gyömbér (Csernik, 75.) – Pál A. (Erdélyi L, 60.), Lőrinczy, Gárdos (Kundrák, 66.) – Orosz M.
PAFC: Hegedüs L. – Heris (Mioc, 66.), Hegedűs J., Spandler, Nagy Zs. – Szolnoki, Urblík – Tamás N. (Taylor, 99.), Vega (Szakály P., 84.), Kiss T. – Arabuli.

Ismét hatalmasat harcolt egymás ellen a Soroksár és a Puskás Akadémia. Akárcsak az első mérkőzésen, a visszavágón is 1-1 lett a végeredmény a rendes játékidőben.

A vezetést a felcsútiak szerezték meg Arabuli fejese után a 31. percben (a rövidről bólintott a kapuba szöglet után), majd a 82. percben Lőrinczy egyenlített, miután 14 méterről a bal alsó sarokba lőtt.

A hosszabbítás első félidejében a Soroksár honlapjának a tudósítása szerint Kovácsnak kétszer is védenie kellett felcsúti próbálkozások után. A 117. percben viszont Molnár lőhetett volna a kapuba, de nagy helyzetből fölé durrantott.