Magabiztos győzelmet aratott a Honvéd – gólok története

Tizenhatszoros bajnokot győztek le.

Magabiztos győzelmet aratott a Honvéd a második felkészülési meccsén, 2-0-ra győzték le az albán Partizani Tiranát.

A Honvéd igazságosan osztotta el a gólokat, az első félidőben Lanzafame, a másodikban Cipf volt eredményes. A kispesti klub számos játékosa lehetőséget kapott a meccsen, Sannino mester nem fukarkodott a cserékkel.

Partizani Tirana (albán)–Budapest Honvéd FC 0–2 (0–1)

Mardan sportközpont

Vezette: Bülent Demir (Alihan Güzel, Yasin Öztürk)

Gólszerzők: Lanzafame (36.), Cipf (62.)

PARTIZANI: Hoxha (Malaj, 73.) – Bitri, Belica (Bilali, 67.), Idrizaj, Telushi (Brown, 74.), Trashi (Moses, 74.), Romero (Melo, 52.), Broja, Cinari (Kote, 74.), Solomon (Kodra, 74.), Bardhi (Llanaj, 74.)

Vezetőedző: Franco Lerda

HONVÉD: Berla (Megyeri, 52.) – King (Kukoc, 52.), Batik, Kamber (Niba, 52.), Lovric (Kálnoki-Kis, 52.), Uzoma – Banó-Szabó (Irimiás, 78.), Kesztyűs (Török, 82.), Aliji – Lanzafame (László, 66.), Moutari (Cipf, 57.)

Vezetőedző: Giuseppe Sannino

GÓLOK TÖRTÉNETE:

36. perc: Megvan a vezetés! Lanzafame végezhetett el szabadrúgást középről, 21 méterről és a jobb felső sarokba tekerte a labdát. 0–1

62. perc: Lanzafame ívelte középre a labdát, amit Cipf átvett, majd tizennégy méterről a bal alsó sarokba lőtt. 0–2