Nagy Ádám csereként jutott szóhoz, Lang végigjátszotta a meccsét.
A német bajnokságban ismét remek napot fogott ki Sallai Roland, aki a Freiburg-Schalke mérkőzésen vitathatatlanul főszereplővé vált. Sallai a 22. percben egy tizenegyest váltott gólra, ezzel 2-0-ra módosult az eredmény. A második félidőben két gólpasszt is kiosztott a magyar válogatott futballista, aki a 77. percben hagyta el a pályát.
Sallai ebben az idényben már 8 gólnál tart a német bajnokságban. Íme a mérkőzés összefoglalója:
2021_04_17 18_22_37
Szlovákiában botlott a listavezető Slovan, amely hazai pályán kapott ki 2-1-re a Trnava csapatától. A pozsonyiaknál Holman Dávid nem került be a keretbe. A Dunaszerdahely a fájdalmas kupabúcsú után javított, hiszen a Trencin ellen három pontot szerzett a 2-0-s sikerével. A DAC-ban Schäfer András végig a pályán volt.
Az angol másodosztályban a Sheffield Wednesday-Bristol összecsapás 1-1-es döntetlennel zárult. A vendégeknél Nagy Ádám a 81. percben érkezett csereként a pályára. Érdekesség, hogy a Bristol a 21. minutumban emberhátrányba került.
Eredmények:
NÉMETORSZÁG Bundesliga, 29. forduló:
SC Freiburg-Schalke 04 4-0
ANGLIA Championship – 42. forduló
Sheffield Wednesday-Bristol 1-1
SZLOVÁKIA Fortuna liga Play-Off – 27. forduló
Dunaszerdahely-Trencin 2-0
Slovan Bratislava-Trnava 1-2
LENGYELORSZÁG Ekstraklasa – 25. forduló
Lechia Gdansk-Piast Gliwice 2-2
Piast: Vida Kristopher az 57. percben lépett pályára.
Ciprusi bajnokság Play-Off – 33. forduló
Anorthosis-Omonia Nicosia 0-2
Omonia: Lang Ádám végig a pályán volt.