Kisvárda-Szpari: a végén jött a csattanó – A GÓL TÖRTÉNETE

Edzőmeccset játszottak egymással a megyei riválisok.

A Kisvárda az NB II-es Nyíregyházával játszott edzőmeccset szombaton. A találkozó egyetlen gólját Zlicsics szerezte a meccs hajrájában, vagyis a várdai együttes 1-0-ra győzte le a Szparit.

A kisvárdai weboldal élő közvetítésében így számolt be a találatról:

90. perc: Navrátil átadásából Zlicsics került ziccerbe, és kissé balról, 10 méterről ballal a kapu jobb oldalába lőtt (1-0).

A Kisvárda egyébként jelenleg a negyedik helyen áll a táblázaton, Supka Attila tanítványai öt meccs alatt kilenc pontot szereztek. A Szpari az ötödik pozícióból várhatja a folytatást a másodosztályban.

KISVÁRDA MASTER GOOD–NYÍREGYHÁZA SPARTACUS 1–0 (0–0)
Várkerti Stadion, zárt kapuk mögött, v.:
Lovas
KISVÁRDA: Dombó (Minca, a szünetben) – Melnik, Ene, Rubus (Kukoc, a szünetben), Hej – Karaszjuk, Szimovics (Zlicsics, a szünetben) – Navrátil, Bumba (Cukalasz, a szünetben), Sassá (Camaj, a szünetben) – Viana (Horváth Z., a szünetben)
NYÍREGYHÁZA: Fadgyas (Fejér, a szünetben) – Papp M. (Magyar G., 72.), Fodor F., Jánvári, Svedjuk (Végső, a szünetben) – Papucsek – Györgyi, Kártik (Kecskeméti, 83.), Farkas A., Kalocsai (Vasziljevics, a szünetben) – Hornyák (Kovács N., 63.)
Gólszerző: Zlicsics (90.)