nb1.hu

Kiakadt a KTE edzője a Szpari tizenegyese miatt

Nyíregyháza – Mátyus szerint jó meccset játszottak a felek.

Mint jeleztük, a legvégén egyenlített ki a Nyíregyháza tegnap este a Kecskemét ellen. A mérkőzés után a két szakvezető értékelte a látottakat. Mátyus János (Nyíregyháza): – Jó mérkőzést láttunk, azt gondolom rengeteget tettünk a győzelemért, sokat dolgoztunk a sikerért, amióta itt vagyok, ennyi helyzetünk még nem volt. Ma ez sikerült, megtettünk mindent, nagyszerűen játszottunk, remek ellenfelünk volt. Mindkét csapatnak gratulálok!  Bekő Balázs (KTE): – Ha a játék képét nézem, akkor igazságos az eredmény, de ilyen tizenegyest még nem láttam. Végeredményben elvittünk egy pontot, ez sikerült ma.       

Megosztás:
DVSC
DVTK
ETO FC Győr
Ferencvárosi TC
Kisvárda Master Good
Kolorcity Kazincbarcika SC
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC