Feltámadt a Honvéd, de csak egy pontot ért a Vidi ellen

Budapest - Ivanovszki megszerezte első gólját az NB I-ben!

Az OTP Bank Liga 28. fordulójában a kiesés ellen menekülő Budapest Honvéd fogadta az egy hete a Paks ellen vereséget szenvedő, de két hete már bajnok Videotont. A székesfehérvári egylet kissé felforgatott kezdővel lépett pályára a Bozsi József Stadionban, ami vélhetően a közelgő Magyar Kupa döntőnek is szólt.  fotó: vidi.hu Nos, az első félidő alapján nem tűnt fel, hogy a Vidit megzavarta volna Joan Carrillo vezetőedző döntése, hiszen magabiztosan zakatolt a bajnok gépezete, még akkor is, ha az első helyzet a kispesti Youla előtt adódott. A második lehetőség azonban már a vendégeké volt, de ők gólra is váltották. A találatot az az Ivanovszki szerezte, akit a télen leginkább Nikolics pótlására szerződtettek a fehérvári vezetők, de azóta egyszer sem volt kezdő a légiós. Szombaton igen, és ezt a legjobb módon hálálta meg trénerének. A Honvéd játékán a folytatásban nem volt benne a gól, így a szünetben nem változott az eredmény. A második félidő elején sokat nem változott a játék képe, de egy órányi futball után a Honvéd felébredt, sőt feltámadt és elkezdte szorongatni a Vidit. Ennek nyomán érkezett meg az egyenlítő találat, teljesen megérdemelten egalizált a kispesti egylet Youla révén. A folytatás is a Rossi-csapatról szólt, de a második találat nem akart összejönni, pedig volt, hogy 10 másodpercen belül kétszer is eltalálták a Videoton kapufáját a hazai játékosok. És, ha Calatayud nem véd az utolsó pillanatokban is ihletett formában, akkor a bajnok vereséggel hangolt volna a MK-döntőre.  Budapest Honvéd-Videoton 1-1. A mérkőzés részletes beszámolója a linkre kattintva olvasható!  Így látták a vezetőedzők a találkozót! A jelenlegi állás itt érhető el!