Felkészülés: hétgólos meccsen verték Lovrencsicsék a Bundesliga sereghajtóját

Sallaiék is pályára léptek.

A felkészülés jegyében a Lovrencsics Gergőt foglalkoztató Hajduk Split edzőmérkőzésen látta vendégül a német Schalkét. A mérkőzésen a horvátok szereztek vezetést, de még a szünet előtt fordított a Bundesliga sereghajtója. A második félidőben 14. perc alatt két gólt szerezve újra a hazaiknál volt az előny, sőt ezt sikerült növelni is. A sorcserét végrehajtó németeknek, csak a szépítésre futotta. A Hajduk Split végül 4-3-ra nyert. Lovrencsics kezdőként 75 percet töltött a pályán.

Sallai Roland csapata a Freiburg is pályára lépett péntek délután. A magyar válogatott labdarúgóval a kezdőben felálló hazaiak, a német másodosztályban szereplő Karlsruhe csapatát fogadták. A 4×30 perces találkozón sokáig kellett várni a gólokra. A legelső az 57. az utolsó pedig a 117. percben esett. A freiburg végül 3-2-re nyerni tudott.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Hajduk Split–Schalke 4–3 (Cubelic 24., Sahiti 47., Biuk 61., Vuskovic 71., ill. Polter 37., Bülter 44. – 11-esből, Kozuki 73.)
Freiburg SC-Karlsruhe 3-2 (Gregoritsch 57., Gordon 73., Schade 88., Holer 90., Mirkovic 117.)

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 50.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)