Felkészülés: Egy góllal nyert az MTK Ausztriában

Budapest - A Pécsről érkező Szatmári debütált a kék-fehéreknél.

Az MTK felkészülési mérkőzésen 1–0-ra legyőzte Thiam góljával a román élvonalbeli Botosanit. A kék-fehér klub hivatalos Facebook-oldalán számolt be az edzőmeccs eseményeiről.    Az ellenfelét végig letámadó MTK Budapest „cseresora”, ugyan csak lesgólig jutott a második játékrészben, de így is győzelemmel sikerült zárni a román FC Botosani elleni első felkészülési mérkőzést, László Csaba irányításával.   Felkészülési mérkőzés MTK Budapest – FC Botosani 1-0 (1-0)G: Thiam (30.)  MTK 1. félidő: Hegedüs – Bese, Thiam, Vukmir, Vadnai – Vass, Szatmári, Kanta – Gera, Torghelle, Varga.MTK 2. félidő: Abu – Nagy, Asztalos, Tóth, Deutsch – Talabér, Hajdú, Sági – Cseke, Horváth P., Schrammel.

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 50.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)