Élő közvetítések: DVTK-Lombard,Hali-Újváros, PAFC-Szpari

Magyarország - DVTK-Lombard 2-1,Hali-Újváros 1-4, PAFC-Szpari 1-2. Vége!

DVTK-Pápa  2-1 1. p.: Védelmi hiba után Takács lőhetett 8 méterről, elakadt a vendégek védőiben. 6. p.:  Antal, Popin távoli lövését fogta magabiztosan a labdára dőlve. 9.p.: Griffiths az belülről tüzelt, de Szűcs védett. 11.P.: 1. perc: Távoli lövésbe Takács próbált belepiszkálni, de centikkel a jobb alsó mellett gurult el a labda 19. p.: Frizoni ívelt messziről a léc alá, de Antal magabiztosan hárított. 23. Barczi kapott remek labdát, átvétel után, 8 méterről, a balösszekötő helyéről lőtt a jobb alsó sarok mellé. 25. p.: Vezet a Pápa: Seye fülelte le Barczi rossz passzát, megindult a labdával, majd 13 méterről, a vetődő Antalt becsapva lőtt a kapuba, 0-1! 30. p.: Bogunovics középről, 30 méterről, szabadrúgásból bikázott a jobb alsó sarok mellé. 41. p.: Egyenlített a DVTK! Kavarodás végén Egerszegi lövésébe tette bele a lábát a leshatáron Bacsa az ötösnél, a labda így a kapu bal alsó sarkába pattant, 1-1! 45. p.: Szünet! 47. p.: Bognár szögletét Takács fejelte kapura, Szűcs hatalmas bravúrral szedte ki a gólvonal elől. 56.p.: Frizoni passza után Pongrácz került ziccerbe, Antal azonban hárított. 64. p.: Takács jobbról adott be az alapvonalról, a hosszún Bacsa és az üres kapu között ment el a labda. 79. p.: Gosztonyi 19 méterről, szabadrúgásból tekert centikkel  a bal felső sarok mellé. 89. p.: Vezet a DVTK! Jobb oldali szabadrúgás után az ötös jobb oldali vonalánál Csizmadia elvéti a labdát, majd Egerszegi 4 méterről a jobb alsóba fejelt, 2-1! 94. p.: Vége!   DVTK-Pápa 2-1MiskolcJátékvezető: Pintér Csaba DVTK: Antal – Okuka, Szalai V., Németh M., Eperjesi – Egerszegi – Bacsa (marjanovic (75.), Bognár I. (Bognár, 70.), Barczi (Gosztonyi, 45.) – Griffiths, Takács T. Pápa: Szűcs – Jagodics (Vankó, 91.), Bogunivics, Nagy T., Frizoni (Csilus, 81.), Völgyi, Pongrácz, Csizmadia, Randelović, Seye, Popin.G.: Bacsa (41.),Egerszegi (73.) ill. Seye (25.)Sárga lap: Barczi (27.), Egerszegi (89..) ill. Nagy T. (69.), Popin (70.), Frizoni (78.), Seye (91.)  Haladás-Dunaújváros 1-4 1. p.: A vendégek kezdték a meccset. Rögtön egy nagy helyzet! Böőr lőtt a 16-os vonaláról, külsővel, Rózsa leért a bal alsóba tartó labdára, és szögletre ütötte azt. 5. p.: Nikházi adott be jobbról, Eppel teljesen üresen, pár méterre állt a kaputól, de lyukat rúgott… 15. p.: Villám Balázs vérzik, le kell jönnie a pályáról a szabályok szerint. 16. p.: Angyal jobbról visszagurított középre, ott Németh érkezett, de a kapu mellé helyezett.  25. p.: Nikházi szabadrúgásból, 20 méterről csavarta a bal kapufára a labdát. 34. p.: Böőr 17 méteres, középről megeresztett lövését hárította Rózsa vetődve. 45. p.: Vezetnek a vendégek, mert bal oldali beadás után Eppel bólintott 5 méterről akapuba, 0-1!  45. p.: Szünet! 48. p.: Jakab adott be jobbról, Eppel teljesen üresen fejelhetett a hosszún, Rózsa tehetetlen volt, mert visszafejelte a hosszúba, a bal alsóba. 0-2!  53. p.: Devecseri eladott egy labdát a saját térfelünk közepén, a kontra végén Jakab iramodott meg a jobb oldalon, 16 méterről laposan a jobb alsóba lőtt. 0-3! 53. perc: A hazai és a vendég tábor is Artner Tamás nevét élteti – jelentette a haladasfc.nyugat.hu 57. perc: A tribünön verbális szópárbaj alakult ki egy szombathelyi szurkoló és Kóbor László tulajdonos között. Pár perccel később biztonsági emberek vették körbe a VIP-szektort, ahol a vezetőség foglal helyet. 72. p.: Bühler bal oldali beadását Rocchi közelről pofozta a Dunaújváros kapujának bal oldalába. 1-3! 79. perc: Gyorsan végeztek el egy szabadrúgást a vendégek, beemelték Eppelnek, ezt rendesen megettük, ráadásul az újvárosi csatár még egy cselt is bemutatott, majd a kapu jobb alsó sarkába gurított. 1-4! 93. p.: Vége!    Haladás-Dunaújváros 1-4Szombathely, 2436 nézőJátzékvezető: ErdősHaladás: Rózsa – Angyal, Hegedűs, Alcibiade, Devecseri (Rocchi, 58.), Jánvári – Schimmer, Németh, Halmosi – Radó, Martínez.Dunaújváros: Nagy G. – Villám, Vaskó, Szekeres, Hidvégi – Jakab, Böőr (Roni, 84.), Petneházi, Orosz (Farkas V., 64.), Nikházi – Eppel (Soron, 86.).G.: Rocchi (72.) ill. Eppel  (45. 48 79..), Jakab (53.)Sárga Lap: Alcibiade (66.) Hegedűs (92.)  Puskás Akadémia-Nyíregyháza  1-1 2.p.: Halenár távoli lövése nagyon elkerüli a kaput. 8. p.: Vezetnek a hazaiak: Kleinheisler  indította Tischlert, aki átvétel után jobbal védhetetlenül a hálóba vágta a labdát. 1-0! 19. p.:  Jobb oldali beadás után Lencse életerős lövése kijött Baloghról, de nem lett emiatt újabb helyzet. 33. p.: Dartsimelia lövésébe Tar lépett bele az utolsó pillanatban. 34. p.: Lencse adott be balról, Tischler nagy helyzetben, alig maradt le a labdáról akapu előtt. 44. p.: Dartsimelia szépen fordult kapura, de Danilovic védte a lövését. 45. p.: Szünet! 47. p.: Törtei veszélyes helyről elvégzett szabadrúgása szépen tekeredett a bal felső felé, de Danilovic rajta volt. 61. p.: Lencse elől Balogh szedi fel a labdát az ötös bal sarkától nem messze Zsótér indítása után. 79. p.: 79. p.: Szakály előkészítése után a frissen pályára lépő Sallai kínálta meg Baloghot, aki magabiztosan hárított. 88. p.: Egyenlítette a vendégek, miután Halenár beadása után Pekár fejelt a kapuba, 1-1! 93. p.: A ráadás végén jött a slusszpoén: Halenár beadása Tar lábáról pattant a saját kapujába. Öngóllal 1-2! 94. p.: Vége! Puskás Akadémia – Nyíregyháza 1-2Felcsút, 1358 nézőJátékvezető: Vad IIPuskás Akadémia FC: Danilovic – Szélesi, Tar, Kelic, Fabio – Fiola – Kleinheisler, Tóth B., Zsótér (Sallai, 78.) – Lencse, Tischler (Makrai, 89.)Nyíregyháza Spartacus FC: Balogh  – Fodor, Kovacevic, Törtei, Szokol – Halenár, Koller, Pekár, Zofcák (Abdouraman, 67.) – Seydi (Vámos, 31. Ivanovs, 81), DartsimeliaG.: Tischler (8.), ill. Pekár (88.), Tar (93. – öngól)Sárga lap: Fiola (25.) ill Halenár (55.), Vámos (57.)

Tedd meg első befizetésed, vedd igénybe a 100%-os bónuszt, és fogadj a kedvenc csapatodra vagy sporteseményeidre! (x)