Élő közvetítés a Videoton – Békéscsaba mérkőzésről

Felcsút – Videoton-Békéscsaba 1-1. Öngól, kiállítás, pontosztozkodás.

A tavaszt egyaránt vereséggel kezdő Videoton és a Békéscsaba – előbbi az Újpest, utóbbi a Ferencváros ellen kapott ki – Felcsúton, a Vidi albérletében javíthat a múlt heti rossz rajton. A sereghajtó Békéscsabának a kiesés elleni harc, a székesfehérvári gárdának a dobogóra kerülés miatt lenne fontos a három pont megszerzése.

Élő közvetítés a Vasas–Haladás mérkőzésről

Élő közvetítés a DVSC–Paks mérkőzésről

Élő közvetítés az FTC–Puskás Akadémia mérkőzésről

Élő közvetítés a DVTK–Honvéd mérkőzésről

A mérkőzés legfontosabb eseményeiről élő, szöveges tudósításban számolunk be. Tartsatok velünk!

OTP Bank Liga, 21. forduló

Videoton – Békéscsaba 1-1 (1-1)
G.:
Vaskó (18., öngól), ill. Laczkó (9.)

Sárga lap: Juhász (24.), Pátkai (83.), ill. Piermayr (14.), Damjanovics (64.)

Kiállítva: Laczkó (94.)

Jv.: Szilasi Szabolcs (Georgiou Theodoros, Huszár Balázs)

Videoton: Danilovics – Szolnoki, Juhász, Lang, Fejes – Oliveira (Nego 67.), Pölöskei, Pátkai, Rudolf (Sejben 76.) – Feczesin, Tischler (Vinícius 82.).

Békéscsaba: Polekszics – Piermayr, Vaskó, Damjanovics, Fabio – Laczkó, Takács P., Pilán (Eccleston 61.), Spitzmüller – Punosevac (Hudák 85.), Calvente (Birtalan 80.)

Élő közvetítés

95. perc: Vége a mérkőzésnek.

94. perc: Laczkót kiállította a játékvezető reklamálásért.

94. perc: Pölöskei szabadrúgása után Sejben emelt a tizenhatosról a kapufára.

89. perc: Pölöskei lőtt 30 méterről, Polekszics nagyot védett.

81. perc: Tischler ziccerét Polekszics nagy bravúrral védte.

76. perc: Nego letett labdáját Feczesin tekerte a bal alsóba, de Nego már lesen volt.

75. perc: Pátkai fejelt kapu fölé 13 méterről.

69. perc: Nego nagy helyzetben 8 méterről fölé emelt.

60. perc: Oliveira lőtt 20 méterről kapu fölé.

57. perc: Próbálkozik a Videoton, de nem tud komolyabb helyzetet kialakítani.

50. perc: Fabio szögletét követően Tischlerről a kapuba pattant a labda, de a játékvezető szabálytalanságot látott, így érvénytelenítette a Békéscsaba találatát.

46. perc: Elkezdődött a második játékrész.

45. perc: Vége az első félidőnek.

38. perc: Feczesin lőtt 25 méterről, de kapu mellé ment a próbálkozása.

35. perc: Az utóbbi percekben mezőnyjáték folyt, nem forogtak veszélyben a kapuk.

30. perc: Rudolf lőtt 20 méterről, de belevetődtek a próbálkozásába.

22. perc: Punosevac lőtt nagy helyzetben 10 méterről, ám két Videoton védő is bedobta magát, így blokkolták a lövést.

18. perc: Egyenlített a Videoton: Fejes beadását Vaskó Tamás a saját kapujába lőtte. (1-1).

13. perc: Oliveira lőtt 14 méterről centikkel kapu mellé.

9. perc: A Békéscsaba viszont érvényes gólt szerzett: Laczkó Zsolt a bal oldalon tört be a tizenhatoson belülre, majd 9 méterről kilőtte a bal alsó sarkot. (0-1).

6. perc: Rudolf adott be a szélről, a ladára Tischler érkezett, aki két méterről a hálóba lőtt, de a partjelző lest intett, így maradt a gólnélküli döntetlen.

2. perc: Szép támadás végén Pátkai lőtt 18 méterről kapu mellé.

1. perc: Szilasi Szabolcs sípjelére kezdetét vette a mérkőzés.