Élő közvetítés a Paks-DPASE mérkőzésről

Budapest - Kevés volt a helyzet, a legvégén mégis potyogtak a gólok.

Az utolsó szalmaszálba kapaszkodna meg a kiesés ellen menekülő Dunaújváros az idény meglepetéscsapatának, a Paksnak az otthonában. A vendégeknek azonban nem elég a győzelem bennmaradáshoz, hiszen a riválisok (Honvéd, Haladás) botlása is kell a bravúrhoz. Kövessétek velünk a legfontosabb eseményeket!   fotó: paksifc.hu   Élő közvetítés! Paks-Dunaújváros 2-1 (0-0) 1.p.: A hazai egylet kezdte a találkozót. 10.p.: Különösebb esemény nélkül telt el az első tíz perc, a Paks egy picit kezdeményezőben lépett fel. 12. p.: Jahic ölében hal el a meccs első védése: Bertus bő 20 méterről tesztelte a vendégkapus képességeit. 22. Haraszti 20 méters szabadrúgása volt az eslő 20 perc legveszélyesebb momentuma. A támadó lövése alig zúgott el a felső léc felett. 30.p.: A vendégcsapat egyik tavaszi felfedezettje, Jakab próbálkozott lövéssel, de nem talált kaput a tehetség. 32.p.: Újabb távoli lövés borzolja a közönség kedélyeit: Kecskés bő húsz méteres próbálkozására nem kell Jahicnak megmozdulnia. 33.p.: Böőr Zoltán szerzett labdát, majd két jó csel után lőtt 25 méterről a kapu mellé. 35. p.: Eppel-szóló és lövés után védett Molnár magabiztosan. 40.p.: Jakab a vendégek legveszélyesebb játékosa, de egyelőre pontatlan. Ismét lövéssel próbálkozott a fiatal szélső. 45.p.: Vége az első félidőnek. Egyelőre kiesésre áll a DPASE! Így áll a Honvéd-Pápa és a Haladás-PAFC mérkőzés! 46.p.: Folytatódik a találkozó. A vendégek egyik legaktívabb játékosa, Jakab lejött a szünetben, helyette Thiago bizonyíthat. 47.p.: Böőrt hordágyon viszik le…jön a csere, Orosz váltja a veterán középpályást. 55.p.: Az elmúlt percekben szögleteket rúgdostak a csapatok, de helyzet egyik pontrúgásból sem lett. 63.p.: Simonhoz került a labda, aki kiugratta Könyvest, aki a kilépő kapus mellett a kapu közepébe gurított laposan. 1-0! 72.p.: Báló kisszöglete után a hosszúra érkező labdát Rodenbücher jobb belsővel a bal alsó felé lőtte, de Jahic kitolta. 85. p.: Nem igazán történik semmi, vélhetően a vendégek tudják, hogy a Honvéd és a Haladás is vezet…Mindkét fél azt a bizonyos sípjelet várja… 90.p.: Hoppá! Hidvégi középen becsúsztatott egy badást. 1-1! 92.p.: Eddig örülhetett a semmit sem érő egy pontnak a DPASE: Bertus középről, 23-ról lőhetett szabadrúgást, amit jól talált el, és a sorfal mellett a kapu jobb oldalába lőtt. 2-1! 95.p.: Vége a mérkőzésnek, és vége a Dunaújváros NB I-es kalandjának.   OTP Bank Liga, 30. fordulóPaks-Dunaújváros 2-1 (0-0)G.: Könyves (63.), Bertus (92.), ill., Hidvégi (90.)Sárga lap: Haraszti (24.), Bartha (94.), ill., Vaskó (17.)Kiállítás:Paks, Városi Stadion, 1000 nézőJátékvezető:Szilasi Szabolcs Paks: Molnár – Kulcsár, Rodenbücher, Gévay, Báló – Kesztyűs (Hahn 66.), Kecskés – Könyves (Balázs 64.), Bertus, Bartha – Haraszti (Simon 62.). Vezetőedző: Csertői Aurél      Dunaújváros: Jahic – Villám, Farkas, Vaskó, Hidvégi – Nikházi, Böőr (Orosz 48.), Jakab (Thiago 46.), Petneházi, Csehi (Godslove 74.) – Eppel. Vezetőedző: Artner Tamás