Edzőmeccsek: ötöt vágott a Vidi, pimasz gólt kapott a Kisvárda

Petrjak jó napot fogott ki.

MOL Fehérvár-Csákvár 5-2 (2-1)

A MOL Fehérvár csapata a megyei riválisával, a Csákvárral játszott edzőmeccset szombaton. Ugyan a Vidi a hiányzói miatt nem tudott a legjobb összeállításában pályára lépni, ennek ellenére magabiztos, 5-2-es győzelmet aratott.

A gólok története:

5. perc: Houri harcolt ki tizenegyest, amit a bal alsóba lőtt. 1-0!

10. perc: Baracskai beadását Kocsis mellel átvette, majd fordulásból a kapu jobb oldalába lőtte a labdát 10 méterről. 1-1!

37. perc: Funsho átadására Petrjak érkezett a hosszún, az ukrán játékos bevágta a labdát a kapuba. 2-1!

52. perc: Petrjak lépett ki, Meszlényi először még bele tudott piszkálni a labdába, de az ismét az ukrán játékos elé került, majd a jobb alsóba gurított. 3-1!

69. perc: Houri kiugratta Petrjakot, aki jobbról centerezett, Szabó pedig néhány méterről a kapuba lőtt. 4-1!

71. perc: Bouard lőtte a labdát a csákvári kapu jobb alsó sarkába 15 méterről. 5-1!

85. perc: Rus szabálytalansága után a Csákvár is büntetőt kapott. Madarász a bal alsóba küldte a labdát. 5-2!

Honvéd-Vasas: 30 perc alatt eldőlt – NB1.hu

Mol Fehérvár FC-Aqvital FC Csákvár 5-2 (2-1)
Székesfehérvár, zárt kapuk mögött
Fehérvár:
Kovács D.  – Rus, Ruben Pinto, Vágó – Bamgboye, Houri, Alef, Bourard – Halmai, Szabó L., Petrjak. Megbízott edző: Szalai Tamás.
A II. félidőben pályára lépett: Tordai, Balogh M., Fodor, Evandro.
Aqvital: Meszlényi – Major, Csató (Madarász), Albert, László – Mészáros D., Nándori, Posztobányi – Kocsis B. (Kun), Vörös T. (Mim), Baracskai. Vezetőedző: Visinka Ede.
Gólszerzők: Houri, Petrjak 2, Szabó L., Bourard, ill. Kocsis B., Madarász

Kisvárda-Minaj 2-1 (1-0)

A Kisvárda sem tétlenkedik a szünet alatt, Supka Attila legénysége az ukrán Minaj alakulatával csapott össze. A meccset a Várda 2-1-re nyerte meg.

18. perc: Melnik beadása után Sassá fejelt az ukrán csapat kapujába. 1-0!

50. perc: Kravcsenko szabálytalansága miatt a Minaj büntetőhöz jutott. Ugochukvu pimaszul, "panenkás" mozdulattal küldte a labdát a kapuba. 1-1!

76. perc: Bumba Horváthnak passzolt, utóbbi aztán újra Bumbát szolgálta ki, aki 14 méterről a jobb alsót lőtte ki. 2-1!

Kisvárda Master Good–FC Minaj (ukrán) 2–1 (1–0)