Dzsudzsák-gólpassz az év egyik legőrültebb meccsén – videó

Öt kapott góllal is "simán" nyertek!

Dzsudzsák Balázs csapata, a bajnokságban 2., az ázsiai BL-ben a hét közben vereséget szenvedő al-Ain az al-Waslt fogadta az emírségekbeli Presidents Cup negyeddöntőjében szombaton.

A magyar szélső végigjátszotta az elképesztő mérkőzést, ami 6-5-ös (!) hazai győzelmet hozott. A meccsen négy találatig jutó Laba góljával már a 3. percben vezetést szereztek Dzsudzsákék, majd a korábbi orosz gólkirály, Welliton egyenlített. Az első félidőt még egy gólváltás tarkította, aztán 2-2-nél a vendégek először örülhettek a meccsen, hogy aztán ismét egyenlítsen az al-Ain, majd a 66. percben ismét vezessen az al-Wasl (3-4).

Egy perccel később, Dzsudzsák passza után Canedo góljával újra döntetlenre állt a találkozó, aztán beindult a hazai gárda, 12 perc alatt még kettőt berámoltak az időközben emberhátrányba kerülő vendégeknek, akiknek még egy szépítésre futotta az erőből, így alakult ki a 6-5-ös végeredmény.