Budapest - Carrillo szerint nem egyedi eset, hogy leeresztettek.
Ahogy arról korábban beszámoltunk, az FTC a MK-döntő 4-0-s sikere után a bajnokságban is legyőzte (2-0) a már hetekkel ezelőtt bajnokká váló Videotont. A mérkőzést a Duna TV kamerája előtt értékelték a szakvezetők.
Thomas Doll, a Ferencváros vezetőedzője: – Elégedett és boldog vagyok, a játékosok mindent kihoztak magukból.Nem volt sok opciónk, de jól játszottunk, úgy gondolom, megérdemelten győztünk. Négy támadóval álltunk fel, fontos volt, hogy elől gyorsak legyünk, a védelmünk pedig nagyszerűen oldotta meg a feladatát. A Videoton megérdemelten lett bajnok, mi a tavaszi szezonban kiváló sorozatot mutattunk be, azt hiszem, a pontok alapján mi voltunk a legjobbak, ezek alapján megérdemeltük a második helyet. Joan Carrillo, a Videoton vezetőedzője: – Az első játékrésszel nem volt gond, voltak lehetőségeink, de a második félidőben megakadt a lendület, hozzá kell tenni sok sérültünk volt. A mai meccsen azok a játékosok jutottak szóhoz, akik a következő szezonban is velünk lesznek. Mindenképp pozitívum, hogy pörgős meccsen vehettek részt. Nem egyedi eset, hogy egy bajnokcsapat már leereszt a szezon végére, de szép teljesítményt nyújtottunk a szezon során. Miután biztos volt a bajnoki cím, más tényezőkre kellett összpontosítani. Van még egy év a szerződésemből hátra, most szeretnék a játékosaimra koncentrálni, megköszönni nekik a munkájukat, nagyon büszke vagyok rájuk. Nagyon hízelgő számomra a rengeteg pletyka, ami a külföldi csapatok érdeklődéséről szól, hiszen ezzel elismerik a munkám, ez jólesik, de jól érzem itt magam, és boldog vagyok. Az OTP Bank Liga állását itt tekintheted meg!












