Conte kipipálta Guardiolát, újra varázsolt az Arsenal

Anglia – A Tottenham a hosszabbításban tett csodát.

Szerdán este hat mérkőzést rendeztek a Premier League 31. fordulójában. A játéknap rangadóján a Chelsea a Stamford Brdige-en győzött 2-1-re a Manchester City ellen, ezzel újabb komoly lépést téve a bajnoki cím felé. A második helyen álló Tottenham úgy győzött 3-1-re a Swansea otthonában, hogy a 88. percben még egygólos hátrányban volt.

Itt folytathatja nyártól Zlatan Ibrahimovic – NB1.hu

A harmadik helyen álló Liverpool nagy meglepetésre 2-2-es döntetlent  játszott az Anfield Roadon a Bournemouth-szal, míg az Arsenal három nyeretlen bajnoki után, magabiztos játékkal győzte le a West Ham Unitedet.

Premier League, 31. forduló

Chelsea–Manchester City 2–1 (Hazard 10., 35., ill. Agüero 26.)

Arsenal–West Ham United 3–0 (Özil 58., Walcott 68., Giroud 83.)

Hull City–Middlesbrough 4–2 (Markovics 14., Niasse 27., A. Hernández 33., Maguire 70., ill. Negredo 5., De Roon 45+1.)

Southampton–Crystal Palace 3–1 (Redmond 45., Josida 84., Ward-Prowse 85., ill. Benteke 31.)

Swansea City–Tottenham 1–3 (Routledge 11., ill. Alli 89., Szon Hung Min 91., Eriksen 94.)

Liverpool–Bournemouth 2–2 (Coutinho 40., Origi 59., ill. Afobe 7., King 87.)