Castillon dupla, sima Loki siker a Nagybánya ellen

Debrecen – Kiválóan sikerült a felkészülés a Skonto Rigára.

A román másodosztályban szereplő Nagybánya ellen 3-1-re nyert a DVSC-TEVA felkészülési mérkőzésen a Debreceni Labdarúgó Akadémián.

Mint arról beszámoltunk, egy régi ismerős, Adamo Coulibaly is megtekintette az edzőmeccset, akivel már tárgyal a hajdúsági klub.

A mérkőzés első félidejében végig a DVSC-TEVA irányította a játék. A 38. percben az újdonsült igazolás, Geoffrey Castillion révén szerezett vezetést a Loki, a csatár a mélységi passz után lőtt 11 méterről a hálóba – számolt be a klub honlapja. A játékrész hosszabbításában kétszer megvillantak a hazaiak is, az egyik közeli lövést Radosevics bravúrral védte, utána azonban egy szögletet követően egy kipattanót Deac 20 méterről vágott a kapuba.

(fotó:dvsc.hu)

A második félidőben sem változott a játék képe, a Loki nagy mezőnyfölényben futballozott, és helyzetekben sem volt hiány. A 60. percben Castillon már a második gólját szerezte: Szécsi a balösszekötő helyéről bepörgetett, érkezett a holland támadó, aki közelről a hálóba lőtt. Ezután is sok lehetősége volt a DVSC-nek, hogy növelje az előnyt, Balogh Norbert, Tisza Tibor és Szécsi Márk előtt is adódtak lehetőségek, utóbbi a 86. percben be is talált, kialakítva ezzel a 3-1-es végeredményt.

Felkészülési mérkőzés

Debrecen-Pallag. Vezette: Solymosi.

DVSC-TEVA – Nagybánya 3-1 (1-1)

Gól: 1-0 Castillion (38.), 1-1 Deac (45+2.), 2-1 Castillion (60.), 3-1 Szécsi (86.)

DVSC: Radosevics – Nagy Z., Máté (Morozov 46.), Szilvási (Szatmári 46.), Sós – Bereczki, Zsidai (Berdó 46.), Mihelic (Szécsi 46.), Tisza – Castillion, Balogh N.

BL: Simon tart a műfűtől, okos játékot vár – VIDEÓ

DVTK: megvan a Gyirmótra távozó Bene Ferenc utódja.

Szalai három góllal jelezte: megküzd a helyéért.

Náci jelkép? Az MTK tiltakozik a történtek miatt.

A Fradi és a Debrecen EL-kerete a 2. körre.

Dinamo: Dzsudzsák Balázsról is hétfőn döntenek.