BL: Szoboszlai szétbikázta – VIDEÓ

A Vidi volt trénerének a csapata ellen játszottak.

2-2-es döntetlent játszott hazai pályán a Salzburg a Lokomotív Moszkvával a Bajnokok Ligájában.

A vezetést Marcko Nikolic, a Vidi korábbi vezetőedzőjének a csapata tudta megszerezni a 19. percben. Erre még a félidő vége előtt válaszolni tudott a Salzburg Szoboszlai révén, aki nem akármilyen gólt lőtt:

Streamable Video

Watch this video on Streamable.

A szünet után a hazai csapat jött ki jobban, csupán 5 percre volt szüksége a vezetés megszerzéséhez. Ezt a 75. percben egalizálta a Lokomotív és hiába próbálkoztak Szoboszlaiék, 2-2 lett a végeredmény.

A következő BL-fordulóban kemény meccs vár a magyar válogatottra és a csapatára, az Atlético Madridhoz utaznak idegenbe.

BAJNOKOK LIGÁJA
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT
FC Salzburg (osztrák)–Lokomotiv Moszkva (orosz) 2–2 (1–1)

Salzburg, Salzburg Stadion, 1500 néző. Vezette: Serdar Gözübüyük (holland)
FC SALZBURG: Stankovic – Vallci, Ramalho, Wöber, Ulmer – Mwepu, Junuzovic (Okafor, 84.), M. Camara (Okugava, 73.), Szoboszlai – Daka, Koita (M. Berisha, 53.). Vezetőedző: Jesse Marsch.
LOKOMOTIV MOSZKVA: Guilherme – Zsivogljadov, Murilo, Corluka, Rybus –  Zsemaletgyinov (Kamano, 63.), Krychowiak, Kulikov, A. Mirancsuk (Liszakovics, 69.) – Szmolov (Ribcsinszkij, 63.), Éder (Zé Luís, 69.). Vezetőedző: Marko Nikolics.
Gólszerzők: Szoboszlai (45.), Junuzovic (50.), ill. Éder (19.), Liszakovics (75.)