AC/DC, görögtüzek, (füst)bombák és pécsi siker

Pécs – Nem volt még ilyen meccs, kártya sem kellett! VIDEÓ

Az ismert okok miatt nem a legideálisabb hangulatban készültek fel a játékosok a mérkőzésre. A Pécs és a Szpari sem kapott indulási jogot a következő NB I-es bajnokságra. Nyíregyházán tegnap volt demonstráció, a Mecsekalján a kezdés előtt és a szünetben is. Először füstbombáztak (a pályára is jutott belőle), petárdáztak a szurkolók, miközben molinókat feszítettek ki, majd hatalmas szurkolásba kezdtek, ami idő után az MLSZ és annak elnökének, Csányi Sándornak a szidalmazásába csapott át. Ilyen előzmények után – érthető okokból – az első félidőről csak az mondható el, hogy a teljes utánpótlás a pályán volt a kezdés pillanataiban, és persze az is, hogy nagyjából egy helyzet volt, az viszont emlékezetesre sikeredett a 39. percben, mert Márkvárt, a jobbösszekötő helyéről, 14 méterről a lécre nyesett.  fotó: Szpari-Facebook Fordulás után még éppen koporsót és keresztet helyeztek el a hazai ultrák a pálya mellé, amikor védelmi hiba után, a szünetben történt becserélése után 1 perccel, az ifjú Karacs megszerezte a vezetést a vendégeknek, de a hajrában Heffler nagy góllal egyenlített, majd a legutolsó pillanatban Pauljevic brutális bombájával megszerezték a győzelmet a hazaiak. A Pécs tulajdonosa Orbánnak is keményen üzent a meccs után, de Jarni és Mátyus is elmondta a frankót! Nagyjából 10 perccel a vége előtt AC/DC kezdett el üvöltözni a hangszórókból, az ultrák görögtüzeztek, amiből a pályára is került. A hírek szerint egyébként szurkolói kártya nélkül is be lehetett jutni a mérkőzésre. A lefújás után a kezdőkörben képletes el is temették a pécsi focit… Lefújás után a játékosok közül többen is elsírták magukat… PMFC-Nyíregyháza 2-1 Részletes tudósítás a linkre kattintva olvasható

Tedd meg első befizetésed, és legyen tiéd az akár 50.000 Ft értékű sportfogadási bónusz! (x)