Szoboszlaiék ezúttal nem bakiztak

Mohamed Szalah két gólt is szerzett, Szoboszlai a 94. percig a pályán volt.

Szoboszlai Dominik ismét ott volt a Liverpool FC kezdőcsapatában a Brentford FC elleni angol bajnoki mérkőzésen.

A 16. percben Mohamed Szalah jobb oldali beadását követően Nunez lövését védte Flekken. Öt perccel később Szoboszlai próbálkozását követően a labdát Nunez lőtte a hálóba, de az uruguayi támadó lesen volt. A 27. percben Van Dijk fejesét védte Flekken, majd Nunez újabb lesgólt szerzett. A 39. percben érvényes gólt szerzett a Pool: Alexander-Arnold remek passza után Szalah szerezte meg a vezetést a hazaiaknak, 1-0.

A második félidőben kiegyenlítettebb volt a játék, azonban a 62. percben Tsimikas bal oldali beadása után Szalah fejelt a hálóba, 2-0. Bő tíz perccel később ismét Tsimikas adott gólpasszt, Diogo Jota szép egyéni akciója végén kilőtte a felső sarkot, 3-0. Szoboszlai a 89. percben egy szöglet után próbálkozott, de ezúttal nem sikerült a gólszerzés.

A magyar válogatott csapatkapitánya a 94. percig a pályán volt, és hasznos munkát végzett a középpályán.