Sallai bemutatkozott új csapatában, fájó vereségbe futottak bele Csobothék

Duplázott a DAC magyar játékosa.

TÖRÖKORSZÁG

Nagyjából egy héttel ezelőtt dőlt el, hogy Sallai Roland a Galatasaray csapatában folytatja a karrierjét. Sallai új klubja szombaton a Fenerbahce otthonában vendégeskedett. A rangadón a Galata 3-1-es győzelmet aratott, a mérkőzésen Sallai a 75. minutumban váltotta Mertenst, ezzel bemutatkozott új alakulatában. A Galatasaray hat kör után hibátlan mutatóval rendelkezik, így vezeti a tabellát.

Süper Lig
Fenerbahce–Galatasaray 1-3

SVÁJC

Sokáig úgy festett, hogy a St. Gallen sikerrel veszi a Luzern elleni bajnokit. A szünetben Csoboth Kevin klubja 2-0-ra vezetett, aztán a vendégek fordítottak, és végül 3-2-re diadalmaskodtak. A St. Gallenben Csoboth Kevin kezdett, majd a 64. percben lecserélték. A 10 egységgel rendelkező St. Gallen a hatodik pozíciót foglalja el a tabellán.

Super League
St. Gallen–Luzern 2-3

SZLOVÁKIA

A Dunaszerdahely 3-1-re győzött a Skalica otthonában. A bajnokin Redzic Damir volt a nyerőember, a 21 éves magyar támadó a 90. és a 93. percben is eredményes volt. A DAC a harmadik helyről várhatja a folytatást a szlovák élvonalban.

Niké Liga
Skalica–Dunaszerdahely 1-3
DAC: Bősze Levente kezdett, a szünetben lecserélték, Csinger Márk nem állt be, Redzic Damir a szünetben állt be, Szendrei Ákos a 85. percben állt be, Tuboly Máté a 66. percben állt be, Vitális Milán nem volt a keretben.
Kassa–Zsolna 1-2
Kassa: Bokros Szilárd nem állt be.
Komáromi FC–Trencsén 2-1
Komárom: Nagy Gergő nem állt be.