nb1.hu

Rossz hírt kaptak a paksi szurkolók a Ferencváros elleni rangadók előtt

Még az ETO elleni meccsen dőlt ki a sorból a játékos.

Pár napon belül a Paks kétszer is összecsap a Ferencvárossal. Szombaton az NB I-ben fogadja Bognár György legénysége az FTC-t, majd jövő szerdán a Puskás Arénában a Magyar Kupa-döntőnek lesz a főszereplője ez a két gárda.

Nagy kérdés, hogy ezeken a meccseken pályára léphet-e Lenzsér Bence, mivel a védő a 29. fordulóban a Győr elleni meccsen egy peches mozdulat miatt kidőlt a sorból.

„Egy rossz mozdulatnál a combhajlító izmomnál éreztem fájdalmat. Másnap voltam ultrahangon, ahol kiderült, hogy egy 4 centiméteres részleges szakadásom lett. Egyelőre nem tudom, mennyi időt vesz igénybe a felépülés, de mindent megteszek azért, hogy mielőbb visszatérhessek a pályára” – nyilatkozta a paksi klubhonlapnak a 29 éves labdarúgó.

 

Megosztás:
Kapcsolódó hírek
DVSC
DVTK
ETO FC Győr
Ferencvárosi TC
Kecskeméti TE
Fehérvár FC
MTK Budapest
Nyíregyháza Spartacus FC
Paksi FC
Puskás Akadémia FC
Újpest FC
ZTE FC