Ötgólos meccsen verte a Honvéd a Vasast, a Fradi gólelőnyből hullajtott pontokat

A kispestiek nyerték a fővárosi rangadót.

Az NB III 2024/25-ös szezonjának nyitófordulóján szombaton két mérkőzést játszottak.

Kiütötte az ellenfelét Aczél Zoltán csapata, pontokat hullajtott az ETO

Vasárnap délelőtt pályára lépett a Fradi, a Honvéd, a Vasas, a Szpari és a Gyirmót második csapata is. A budapesti rangadón a kispestiek izgalmas első félidő után Krajcsovics Ábel duplájának köszönhetően egy góllal felülmúlták az angyalföldieket, Laczkó Zsolt győzelemmel debütált a Honvéd II kispadján. A Ferencváros II hiába szerezte meg a vezetést a második félidő elején, Bohata Ádám büntetőből szerzett egyenlítőgóljával a Gárdony értékes ponttal indította az új szezont. A nyíregyháziak az újonc Mátészalka, a győriek az NB II-ből kiesett MTE ellen játszottak döntetlent.

A játéknap további mérkőzéseit később rendezik.

NB III, 1. forduló
ÉSZAKKELETI CSOPORT
Nyíregyháza Spartacus II–Mátészalkai MTK  1-1  (Daróczi, 14. ill. Torkos, 65.)
ÉSZAKNYUGATI CSOPORT
Gyirmót FC Győr II–Mosonmagyaróvári TE  1-1  (Erdei, 39. ill. Oláh L., 75.)
DÉLKELETI CSOPORT
Budapest Honvéd FC II–Vasas FC II  3-2  (Krajcsovics, 9., 54. Vernes, 18. ill Kapornai, 11. Hős, 43.)
DÉLNYUGATI CSOPORT
Ferencvárosi TC II–Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő  1-1  (Serdiukov, 48. ill. Bohata, 83.)