Nemzetközi kupák: Bolla és Sallai is kezdett, egy gól született a Bozsik Arénában

A "magyaros" csapatok nem kerültek közelebb a továbbjutáshoz, igaz, hogy távolabb sem.

Európa-liga

A Freiburg a Lens otthonában vizitált. A német együttesben Sallai Roland kezdett, míg Szalai Attila csere volt. A második félidő derekán ugyan a Lens beköszönt, de a VAR elvette a találatot. A hátralévő időben nem esett gól, így a visszavágón dől el a továbbjutás kérdése. Sallai Rolandot a 86. minutumban váltotta Philipp, míg Szalai nem állt be.

EURÓPA-LIGA
A NYOLCADDÖNTŐBE JUTÁSÉRT, 1. MÉRKŐZÉS
Lens (francia)–Freiburg (német) 0-0

Konferencia-liga

A Servette nem bírt a Ludogoreccel, az összecsapás végeredménye 0-0 lett. A svájci gárdában kezdett Bolla Bendegúz, a magyar játékost a 60. percben cserélték le.

A Maccabi Haifa a Gent együttesét a Bozsik Arénában látta vendégül. Az izraeliek biztató helyzetből várhatják a második összecsapást, hiszen 1-0-ra nyertek. A találkozó egyetlen gólját Pierrot szerezte a 65. percben.