Németország bődületes góllal nyert Hollandia ellen és növelte előnyét a csoport élén

A Stuttgart fiatal támadója kétszer is betalált, de az egyiket lesállás előzte meg.

A Nemzetek Ligája 4. fordulójában Magyarország 2-0-ra legyőzte Bosznia-Hercegovinát.

Dibusz lehúzta a rolót, Szoboszlai duplájával nyert a magyar válogatott

A csoport másik mérkőzésén Németország már az első percekben megszerezte a vezetést Leweling találatával, amit les miatt érvénytelenített a játékvezető. A 64. percben aztán egy hazai szöglet után a Stuttgart 23 éves támadója egy hatalmas bombagólt lőtt. A rendes játékidő utolsó percében Malen egyenlíthetett volna, de Baumann hatalmasat védett.

A német válogatott ennek a győzelemnek köszönhetően 10 ponttal vezeti a csoportot az 5-5 pontos Hollandia és Magyarország előtt.