Megye II: nem mindennapi ok miatt csak 60 percig tartott a bajnoki

A hazai edző eléggé kiakadt a történtek miatt.

A Nógrád megyei másodosztályban a Varsány a Karancsalját fogadta a hétvégén, a találkozó végeredménye 1-1 lett. A mérkőzés eredetileg 14 órakor kezdődött volna, ám a meccs 30 perces csúszással indult, mivel a vendégek otthon hagyták a játékengedélyeket – a nem mindennapi sztoriról a nogradifutball.hu számolt be. A közjáték miatt mindkét félidő csupán 30 percig tartott. A cikkből kiderül, hogy a játékvezető 16 órakor már a Karancsberény-Karancslapujtő II összecsapáson fújta a sípot, ennek köszönhetően pedig állítólag alapból kétszer 35 minutumból álló találkozóval kalkulált.

A hazaik mestere eléggé feldúltan nyilatkozott a lefújás után.

„Az ellenfél otthon felejtette az igazolást, ezért csúszott az egész meccskezdés. Ezzel abszolút semmi probléma nincs, bárkivel megeshet, bármikor. De, hogy lehet az, hogy emiatt kétszer harminc percet játsszon a két csapat, mert a következő mérkőzésre nem érnek oda a játékvezetők?! Ez kit érdekel? Ki az a … ember, aki ilyen küldést mer csinálni? Focizott ő valaha? Hogy gondolta ezt? Bődületes, amit meg mernek néha csinálni a csapatokkal ezek az emberek. Aztán a jegyzőkönyv… Nem valós dolgok voltak benne a mérkőzés után az adatbankon: 71. és 72. percben cserék, nem is tartott addig a mérkőzés. Valamikor vasárnap este tizenegy órakor módosítva lett minden” – idézi Báránkó Gábort a nogradifutball.hu.