Konferencia-liga: a Vidi búcsúja után nem fogta vissza magát Pető Tamás

Lehetnek következményei ennek a teljesítménynek.

Korábban már beszámoltunk arról, hogy a Vidi hazai környezetben sem bírt az Omoniával (0-2 lett a végeredmény), így a fehérváriak kettős vereséggel búcsúztak a Konferencia-ligától.

Konferencia-liga: a Vidi hiába kapcsolt feljebb a második félidőben

A mai mérkőzést követően Pető Tamás az M4 Sportnak adott értékelésében kemény kritikákat is megfogalmazott.

„Az első félidőben hiányzott belőlünk mindaz, ami ahhoz kell, hogy ezeket a meccseket megnyerjük: a dinamika, a gyorsaság, az agresszivitás, a pozitív gondolkodás, vagyis nagyjából minden hiányzott. Ennek hangot is adtam az öltözőben, ennek is köszönhetően volt jobb a játékunk a második félidőben, de nagyon messze vagyunk attól, amit a felkészülés alatt mutattunk. Most közhelyeket tudnék mondani: fáradtak vagyunk, nem tudunk edzeni, kétnaponta játszunk meccseket, stb., de egy csapat sem engedheti meg magának, hogy olyan játékot nyújtson, mint mi az első félidőben. Ez hozzáállás kérdése. A fáradtságot el lehet tüntetni motivációval, akiben nincs meg a motiváció, az nem fog játszani. Valószínűleg lesz majd ennek következménye” – mondta a Vidi trénere.

Pető Tamás legénysége vasárnap a Zalaegerszeget fogadja a bajnokságban.