Kiütötte az ellenfelét Aczél Zoltán csapata, pontokat hullajtott az ETO

Hengereltek a pécsiek az első fordulóban.

Szombaton két meccsel elrajtolt az NB III-ban az új szezon. Az Északnyugati csoportban az ETO Akadémia-Komárom meccs 1-1-es remivel zárult. A Rába-partiak szerezték meg a vezetést a mérkőzésen Luc William Ntsama góljával a 11. percben, majd az első félidő derekán Sandal értékesített egy tizenegyest. A meccs krónikájához hozzátartozik, hogy a győriek a második játékrészben elhibáztak egy büntetőt.

Az előző idényben még a másodosztályban szereplő PMFC kiütéses sikerrel indított Délnyugaton. Aczél Zoltán legénysége a Dunaföldvárt fogadta, és a szünetben már 5-0 szerepelt az eredményjelzőn. A pihenőt követően sem lassítottak a pécsiek, akik végül 8-0-ra diadalmaskodtak. A három pontot begyűjtő gárdában Vas, Wirth és Fejős is duplázott, mellettük Hegedűs és Bor talált be.